Як вивести фарбу з волосся - відео

Сьогодні виробники фарб для волосся пропонують величезний асортимент відтінків. Всі фарби діляться на 3 види — стійкі, напівстійкі і нестійкі. І якщо вибрати фарбу для волосся і пофарбувати волосся ми можемо і самостійно, використовуючи поради та особистий досвід, то ось про те, як вивести фарбу з волосся. знають далеко не всі. У салонах, наприклад, є спеціальні засоби для виведення фарби, але багато чого також залежить і від виду та якості фарби.

Стійкі фарби в своєму складі мають аміак і перекис водню. Завдяки дії цих речовин волосся стає більш м’яким, його лусочки розкриваються, а молекули барвника потрапляють всередину волоса. Таку фарбу варто застосовувати з обережністю, оскільки її неможливо вивести. Звичайно ж, навічно вона не залишиться, колір з часом стане більш тьмяним, але не зміниться. У такому випадку повернутися до вихідного кольором або ж змінити його можна лише за допомогою такого ж кошти. Але ось в результаті частого використання стійких фарб ви отримаєте тьмяні, виснажені і ламке волосся, що мало кого потішить.

Тому, перш ніж вирішуватися на використання стійкої фарби, варто десять разів подумати, чи дійсно вам потрібен цей колір, і не захочете ви змінити його через два тижні.

Тонуючі або напівстійкі фарби, як правило, містять мінімальну кількість окислювачів і аміаку. Вони щадні для волосся, але вже через 3-4 тижні практично нічого не залишається від насиченого і яскравого кольору. А вигляд волосся залежатиме від індивідуальної особливості волосся, правильності нанесення фарби, а також від якості фарби.

Напівстійкі фарби погані тим, що колір волосся через деякий час може змінитися. На освітленому волоссі такі фарби можуть повести себе непередбачувано, і можуть настільки вбратися у волосся, що навіть смивка для волосся з високим вмістом аміаку не зможе вам допомогти.

Найбільш «нешкідливим» способом змінити себе є нестійкі фарби. Відтінків шампуні і бальзами змиваються майже після першого миття голови, а окрашивающая пінка, мус або гель змиються вже через тиждень. Молекули такого оттеночного кошти осідають на поверхні волосся, не проникаючи в нього. Недоліком таких засобів є те, що вони не лягають на темне волосся, а підходять лише для світлого волосся. Але в знебарвлені волосся такий барвник теж може в’їстися надовго.

Загалом, якщо вас не влаштував новий колір волосся, то краще все-таки довірити виправлення помилки професіоналам, щоб не наробити ще більше помилок.

На відео розміщеному нижче дівчина розповідає про те як вона відновила натуральний колір волосся. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × 1 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.