Багатьом дівчатам знайома ситуація, коли в результаті експериментів над собою, фарбування волосся різними фарбами, вони отримували незадовільний ефект, або їх очікування не втілилися в життя.

Дійсно, при фарбуванні волосся, особливо в домашніх умовах можна отримати відтінки абсолютно непередбачуваного характеру. Тоді встають закономірні питання: як швидко вивести фарбу з волосся, а також як можна відмити фарбу з волосся, на які ми й спробуємо відповісти.

Стійкі фарби, використовувані для фарбування волосся, тримаються дуже довго, але зневірятися в будь-якому випадку не варто — існують способи, що дозволяють швидко виправити помилки фарбування. Вирішенням проблеми найчастіше виступають знебарвлюючі препарати, натуральні домашні маски, здатні трохи виправити колір або приглушити його і, нарешті, кислотні змивки.

Знебарвлення

Якщо в результаті забарвлення, вийшов занадто темний колір, і виникло бажання освітлити волосся, потрібно скористатися знебарвлюючими засобами для змивки. Ці препарати не дадуть відповіді на питання як вивести фарбу з волосся, як відмити фарбу з волосся повністю, але здатні освітлити волосся на 4 тони. Досить часто після застосування даних засобів волосся набуває рудуватий відтінок. Якщо подібна «рижеть» бентежить, можна повторити процедуру освітлення, але робити це можна не раніше ніж через 2 тижні після першого застосування освітлювачів. Кращим варіантом буде пофарбувати прояснені волосся в інший відтінок.

Кислотні змивки

Багато препаратів для видалення фарби з волосся містять хімічні знебарвлюючі компоненти й аміак, не надто благотворно впливають на здоров’я волосся. Найпрогресивнішим на сьогоднішній день для змивки фарби засобом є кислотні змивки. Дані препарати не містять стільки шкідливих речовин як аміачні аналоги, але все, ж застосовувати їх потрібно з певною обережністю. Кислотні змивки нехарактеризуються сильним негативним впливом на волосся, але після їх застосування, коли нормальний колір буде відновлений, все, таки варто вдатися до застосування поживних бальзамів для волосся і лікувальних масок.

Таким чином, відновити волосся після невдалого фарбування можливо, але слід пам’ятати, що правильний вибір кольору в майбутньому — найвдаліший рада. При зваженому підході, результат не розчарує, а питання типу як вивести фарбу з волосся, як відмити фарбу з волосся в майбутньому не виникнуть.

© Фото: depositphotos.com Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 + пятнадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.