Під час ремонту, досить часто доводитися брати в руки фарбу. У цьому випадку велика ймовірність того, що фарба потрапить на одяг. Як далі вчинити з таким одягом? Може викинути? Не поспішайте приймати таке рішення. Адже фарбу з одягу можна вивести. Для цього існує безліч різних способів. Для деяких використовуються кошти, які є практично у кожного вдома.

Розчинник проти фарби

Одним з найпоширеніших способів виведення фарби з одягу є виведення за допомогою розчинника. Крім розчинника нам так само знадобитися біла тканина. Замість тканини можна паперовий рушник. Отже, візьміть білу тканину і покладіть її з виворітного боку одягу. Після цього за допомогою ватного диска нанесіть розчинник на ділянку одягу з плямами фарби. Перед цим не забудьте віджати зайву вологу диска. Обробляти рекомендується від країв до середини забруднення. Коли це зроблено потрібно прополоскати одяг в цьому місці під струменем проточної води. Правда цього буде замало. Найкраще потім випрати одяг з високоактивним порошком.

Виводимо бензином

Якщо розчинника ні, то доведеться шукати інший спосіб видалення фарби з одягу. Так фарбу можна ввести за допомогою очищеного бензину або гасу. Правда цей спосіб годиться далеко не для всіх видів одягу. Щоб не зіпсувати остаточно річ бажано спочатку перевірити на невеликій ділянці одягу дію бензину. Для цього капніть бензин на яке-небудь непомітне місце на одязі і простежте за плямою протягом приблизно десяти хвилин. Якщо річ ніяк не постраждала від бензину, то можна використовувати його як виведення основного забруднення. Для того, щоб вивести фарбу з допомогою бензину змочіть ним ватний диск і прикладіть його на кілька хвилин до плями. Після цього потрібно протерти ділянку з забрудненням від країв до середини. Після чого промийте місце де було пляма під струменем води. Правда після цього одяг може почати пахнути бензином, а так само можуть залишатися ще невеликі краплі фарби. Для того щоб позбутися цих неприємних наслідків достатньо випрати одяг у теплому мильному розчині.

Як вивести масляну фарбу?

Вищенаведені способи більше стосувалися випадку, коли плями на одязі це плями від акрилової фарби. Як тоді вивести з одягу плями масляної фарби? Для цього можна взяти яке-небудь засіб для миття посуду. Справа в тому, що у складі таких коштів зазвичай завжди є речовини, які активно розщеплюють молекула жиру. Для того, щоб видалити пляма олійної фарби цим засобом потрібно змішати в відерці приблизно три толові ложки засобу для миття посуду з невеликою кількістю води. Після цього за допомогою поролоновою губки несіть цей засіб на загризених ділянку одягу і залиште зразкову на 11 годин. Після цього для того, щоб видалить пляму, достатньо буде почистити цю ділянку щіткою. Крім того не забудьте потім промити це місце під проточною водою.

Вивести масляну фарбу може допомогти скипидар. Для цього змочіть скипидаром пляма, і почекайте, поки фарба не стане м’якою. Після цього досить буде обробити пляму з допомогу розчину питної соди. Наприкінці не забудьте сполоснути річ.

Для того, щоб впоратися з масляною фарбою можна змішати в рівних пропорціях спирт, скипидар і очищений бензин. Змочіть цією сумішшю ватяний тампон і потім добре обробіть ділянку одягу з плямою. Через деякий час при таких маніпуляціях фарба стане м’якою. Коли це відбудеться фарбу можна видалити за допомогою тупого ножа. Для старих плям, можливо, доведеться замочити пляму фарби на пару годин, поки фарба не стане м’якою. Після цього так само видаліть фарбу за допомогою ножа.

Як видалити фарбу з вовни?

А що робити, якщо нам потрібно вивести фарбу з одягу вовни? У цьому випадку нас виручить господарське мило. Для цього змочіть мило водою і натріть пляма господарським милом. Після цього потрібно цього потрібно трохи почекати. За цей час можна закип’ятити воду, в яку потрібно буде занурювати річ на кілька секунд. Занурювати потрібно до тез пір поки плями фарби не зникнуть з вовняної речі. Після цього бажано випрати річ і висушити.

Як вивести фарбу з білої тканини?

Якщо у вас краплі фарби виявилися на білому одязі, то виведення фарби з такої тканини буде складніше, але це все одно можливо. Для цього знадобитися біла глина і авіаційний бензин. Глину і бензин бажано взяти в рівних пропорціях. Утворену при змішуванні кашку наносимо на ділянку білого одягу з плямами фарби і залиште так на пару годин. Після цього фарбу можна буде видалити щіткою для одягу. Крім того бажано після такої процедури випрати білу річ з порошком для жирних плям. Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × один =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.