Іноді, буває так, що навіть якщо ви будете дотримуватися всі інструкції, ви можете бути зовсім не в захваті від нового кольору волосся. Таким чином, ви опинитеся перед питанням як вивести фарбу для волосся. Процедура зміни кольору буде залежати від того, яку фарбу ви намагаєтеся видалити, світлу або темну.

1. Якщо колір свого волосся ви міняли в перукарському салоні і не задоволені результатом, то в цьому випадку не посоромилися вказати на це майстрові. Він повинен буде визначити, чому ви не досягли бажаного результату і виконати кольорокорекцію. За цю процедуру плата стягуватися не повинна.

2. Якщо ваше волосся пофарбовані в тон, світліше вашого природного кольору, до якого ви хотіли повернутися, то єдиним рішенням буде забарвитися ще раз. Ви так само можете видалити фарбу для волосся, якщо колір темніше вашого натурального відтінку і забарвитися заново.

3. Якщо колір виявився світліше очікуваного, то необхідно вибирати ту ж колірну палітру, але на тон або два темніше бажаного відтінку. Застосовувати її слід відповідно до вказівок виробника (наприклад, на сухе волосся, на вологе волосся, на немите волосся і т.п.). Врахуйте, що всі кольори мають так званий основний пігмент, для світло- коричневого він — помаранчевий, від середньо- до темно-коричневого він — червоний. Навіть якщо ви не хочете, але щоб поміняти колір волосся, необхідним буде видалити пігмент. в іншому випадку пропуск цього кроку може призвести до того, що ваші волосся буде мати зеленуватий відтінок.

4. Кольорокорекція — Досить складна процедура, яку повинен проводити колорист — професіонал. Ви можете спробувати звернутися за консультацією до представника виробника погарячіше лінії. Поясніть, що який саме колір ви хочете отримати.

5. Якщо у вас темне волосся, але ви хочете стати блондинкою, то на першому етапі у вас, швидше за все, вийдуть волосся з помаранчевим відтінком, оскільки користувальницькі комплекти, як правило, не містять сильний окислювач, щоб вбити пігмент. Тут може знадобитися тонування волосся.

6. Якщо ви вирішили отримати більш темний відтінок волосся, але дещо перестаралися, тут головне діяти якомога швидше. Барвник набагато легше видалити, якщо йому всього кілька днів. Спробуйте комплект L ‘Oreal ColorZap для швидкого зміни кольору на дому. Він простий у використанні, м’яко видаляє барвник, залишаючи ваш натуральний колір волосся недоторканими. В результаті ви готові до повторного нанесення кольору.

7. Якщо нова фарба для волосся лише незначно темніше, ніж хотілося б, то з питанням як вивести фарбу для смуг не треба поспішати. Ви можете трохи почекати, щоб колір зійшов сам в результаті миття голови. Якщо ви використовували полупостоянние кольору, то будьте впевнені, що вони дуже швидко змиваються, а процес може бути прискорений за рахунок частого миття.

8. Якщо темна фарба для волосся є стійкою, то тут може бути використаний продукт для плавців, що видаляє хлор з волосся. Він в змозі боротися з зайвою пігментацією волосся. Для цих цілей так само підійде шампунь від лупи. який давно відомий своєю здатністю позбавляти волосся кольору. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

16 − пять =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.