Як виростити огірки на підвіконні

Ось уже другий рік я вирощую огірки не тільки в городі влітку, але і вдома на підвіконні взимку. Для домашнього вирощування підходять такі сорти огірків: Кімнатний, Марфинский, багатоплідна, Сюрприз — 66.

У серпні, поки ще не закінчився сезон дач і городів, можна вже задуматися про посадку огірків для домашнього вирощування, а так само вдалий час для посіву огірків — початок лютого. Таким чином зі своїми свіжими огірками можна бути практично цілий рік. Осіння (серпнева посадка огірків) виходить вдаліше, ніж зимова. Посіяні в серпні огірки встигають отримати достатньо тепла і сонячного світла для гарного плодоносіння. І коренева система у них встигає зміцнитися.

Як виростити огірки на підвіконні:

Для вирощування огірків в домашніх умовах повинна використовуватися досить велика тара, приблизно 8-10 літрів на одну рослину, на дно якої треба засипати дренаж, потім пісок і зверху поживний грунт. Я роблю його з суміші дернової землі, компосту і звичайною землі з грядки.

Перед посадкою насіння замочую у вологому тканини і даю їм прорости. Потім проклюнулися насіння висаджую в підготовлену для них тару. Саджу відразу у велику ємність. У міру витягування рослини, підсипаю землю до сім’ядольних листочків. На засипаному стеблі з’являться додаткові корінці.

Поливаю помірно. Для підгодівлі можна використовувати комплексне добриво або приготувати це добриво самим: 30 гр. аміачної селітри, 60 гр. суперфосфату, 30 гр. калійної солі, 2 гр. сірчанокислого заліза, на 1 літр води розчинити 1/4 частина чайної ложки цього добрива.

У кімнатних умовах необхідно формувати бічні пагони. Для цього треба прищипнуть верхівку після 3-го справжнього листка. Для стійкості треба домашнім огіркам зробити опору. Через приблизно 40-60 днів огірки зацвітуть (залежно від сорту). У кімнаті бджоли не літають, тому я своїм огіркам допомагаю запилюватися. Зриваю чоловіча квітка і запилюю їм жіночий. Через 8-10 днів з зав’язі жіночого квітки з’явиться огірочок.

Спробуйте і ви виростити огірки на підвіконні. Це не так вже й складно. А радості свої огірки вам доставлять набагато більше, ніж магазинні. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × 2 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.