Як виростити огірки на підвіконні кілька цінних порад

Як приємно зірвати власними руками свіжий огірочок, вирощений в домашніх умовах! Як виростити огірки на підвіконні: правильний догляд та рекомендації.

Сьогодні в будь-якому супермаркеті можна купити огірки на будь-який смак, але ніщо не замінить овоч, який вирощений власними руками і силами. Виростити огірок в домашніх умовах — нехитра наука, яка доступна кожному. Виникає питання: як виростити огірки на підвіконні. Повірте, що для цього потрібно зовсім небагато: кілька ящиків із землею, насіння і ваше бажання виростити власні огірки.

Це варто прочитати

Як виростити огірки на підвіконні

Для початку вам необхідно ретельно підібрати сорт висаджується овоча. Найбільш поширена проблема вирощування будь-якої рослини в зимовий період часу — це брак світла. Виходячи з цього, необхідно відібрати сорти, які можуть рости і плодоносити навіть при поганому освітленні. У будь-якому магазині насіння, куди ви звернетеся з таким проханням, вам запропонують десяток сортів огірків, здатних рости в зимовий час.

Отже, насіння успішно придбані. Що потрібно зробити далі, як виростити огірки. Якщо огірки вже обрані, необхідно правильно вибрати і підготувати підвіконня, на якому стоятимуть скриньки. Вибирайте те вікно, в яке найрідше дме взимку вітер. Вікно має бути ретельно заклеєно, не пропустіть жодну щілину. Якщо вікно з кватиркою, закладіть її плівкою, щоб у разі провітрювання приміщення холодний зимовий повітря не потрапляло на ваші огірочки. На вікно в ідеалі можна повісити светоотражающую плівку, яка забезпечить додаткове освітлення рослинам.

Далі приступаємо до вибору ємності, в яку ви посадите огірки. Це можуть бути не тільки ящики, але і квіткові горщики, і вазони. Головна характеристика такої ємності — наявність отвори для того, щоб стікала вода. Врахуйте, що на одну рослину необхідно п’ять літрів грунту. Господарські магазини із задоволення запропонують вам вже готовий грунт, який буде не тільки знезаражений, але і збалансований по харчуванню. Всі ці поради можуть допомогти також і тим, хто цікавиться, як виростити огірки на балконі .

Отже, насипте грунт в ємність, враховуючи, що до верхнього краю не потрібно досипати кілька сантиметрів. Зробіть слабкий розчин марганцівки і полийте грядку. Якщо насіння не оброблені (не пофарбовані), їх потрібно проростити. Насіння викладають на плоску тарілку або блюдце, дно яких застелене мокрою марлею. Зверху насіння також покриваються вологою марлею. Не можна допускати висихання марлі. Через добу вже насіння проклюнутся, і їх можна буде вже висаджувати.

Оброблені (пофарбовані) насіння висаджують сухими, щоб не пошкодити захисний шар. Акуратно висадіть насіння, накрийте ящики плівкою і поставте в тепле місце з температурою не нижче + 25 градусів. Плівку знімають з появою сходів і переносять ящик в більш прохолодне місце. В цей період часу не завадить забезпечити паросткам досветку (наприклад, розташувати над рослинами люмінесцентні лампи). У міру зростання огірків лампи піднімають вище і вище. Важлива рівномірність освітлення паростків, тому не забувайте частіше повертати огірки до світла різними сторонами.

Намагайтеся регулярно підживлювати рослини мінеральними добривами. Краще це робити приблизно раз на тиждень. Не забувайте, що добрива потрібно розчиняти. Так, наприклад, якщо ви берете для підгодівлі Кристаллин, досить дві чайні ложки добрива на трилітрову банку води. Поступово збільшуйте дози підгодівлі. Слідкуйте, щоб грунт в ящиках завжди була волога (але ні в якому разі не мокра!), Не допускайте пересихання.

Коли паросток витягнеться, його зростання і формування потрібно направити правильно. Для цього натягніть над вікном дріт або міцну нитку і підв’яжіть до неї шпагат або гумку. Зачепите паросток за шпагат, і він буде в міру свого зростання обвиватися навколо цієї гумки. Така ж технологія застосовується і тими, хто знає, як виростити огірки в теплиці .

Через десяток днів вам можна буде побажати вже приємного апетиту, огірки будуть готові до подачі на ваш стіл. Збирайте плоди відразу по мірі їх дозрівання. В іншому випадку рослини будуть виснажені від перевантаження. Чим частіше ви будете збирати урожай, тим більше будуть утворюватися зав’язі. Сподіваємося, тепер ви дізналися нехитрі секрети, як виростити огірки на підвіконні, і будете успішно їх вирощувати в будь-який час року. Сподіваємося, що вам було цікаво і корисно дізнатися, як виростити огірки на підвіконні будинки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями та оціни! Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семнадцать − пятнадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.