Вагонка з Дуба

Як виростити манго в домашніх умовах

Для того, щоб виростити манго в домашніх умовах, вам, насамперед, потрібно купити підходящий фрукт. Тобто він не повинен бути м’яким, на ньому не повинно бути абсолютно ніяких пошкоджень, плям і звичайно ж, цвілі.

Час, коли найкраще купувати манго, це кінець весни, або початок літа. Саме в цей час можна бути впевненим у тому, що фрукт не був підданий обробці отруйними речовинами. Якщо так подумати, то для того, щоб виростити фрукт саме в домашніх умовах, ніяких труднощів не складе і з кісточки дерево виросте. Але до тих пір, поки ви його не прищепите, плоди він не буде приносити. І так, в чому полягає хитрість вирощування манго з кісточки?

Перш за все, вам потрібно дістати кісточку і обережно помістити її у воду, але ємність обов’язково повинна бути скляною. Але перед тим як її туди помістити, кісточку потрібно обережно розкрити. Якщо плід був дійсно хорошим, то зробити таку процедуру буде досить легко. Також дуже важливо міняти воду щодня. Кісточка, яка знаходиться у воді, повинна почати набухати і просочитися вологою, так як це дає можливість швидше пробитися паростки.

Дуже важливо, щоб горщик, в який буде посаджено манго, був великим і з товстими стінками. Так як коріння манго пускає дуже швидко і якщо дно в горщику буде тонке, то це призведе до того, що дно зламається під натиском. Підсумок буде сумний, тобто коріння будуть не менш 60 сантиметрів, а паросток залишиться слабким. А це загрожує наслідками під час пересадки. Також горщик, в якому буде знаходитися паросток, повинен бути дренажною системою. Бо якщо буде застій води, корені можуть просто-напросто згнити.

Грунт для кісточки повинна бути рихлою і добре пропускає вологу і повітря. Садити потрібно кісточку вузьким кінцем вниз. При гарному догляді, паросток повинен з’явитися через кілька тижнів, тобто приблизно місяць. Манго дуже любить, коли на нього потрапляє яскраве світло, тому потрібно максимально наблизити його до сонячного світла, бо не хватка може призвести до захворювання. Любить високу температуру, незгірш 24 градусів. Також дуже важливо молоде дерево підгодовувати. Влітку це потрібно робити не менше трьох разів на місяць, а взимку досить і одного разу. Слідкуйте за рослиною, якщо листя втрачають колір, то це означає, що рослина потребує добриві.

Пересаджувати манго потрібно всього один раз на рік — навесні. Плоди буде приносити манго не раніше, ніж на п’ятий, а то й шостий рік. Тепер вам відомо, що потрібно для того, щоб виростити манго в домашніх умовах.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 + пять =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.