Багато було суперечок на цю тему. І, здається доведено, що життя на Землі не може зародитися самостійно. Потрібно дію ззовні. Але давайте поміркуємо. Все живе розмножується. Але перш ніж зробити потомство потрібно досягти дітородного віку і чимось харчуватися. Вірніше не чимось, а кимось. Все живе зв’язано в єдину харчовий ланцюг. І якби не їли один одного, то скоро б переповнили Землю.

І в океанах кишить життя. Багато жителів океанів харчуються найдрібнішими істотами — планктоном. А чим харчується планктон? Якщо теж планктоном, то дуже скоро його не буде. Але його їдять, а він не зникає. Звідки він береться? Він повинен виникати природним шляхом з неорганічної речовини. Звідки ж більше. І газ і нафту теж виникають тим же шляхом.

Після Коперника, що позбавив Землю непорушності, Ньютон зрозумів, що ефіру, гальмуючого рух немає, простір порожньо. Ефір був потрібен у фізиці Аристотеля для захисту небесної сфери «від дурня». Хвилями ефіру Гюйгенс намагався пояснювати оптичні явища. Але якщо немає ефіру, то немає і хвильової теорії світла. Якщо Всесвіт (все існуюче, незалежно від наших спостережних і пізнавальних здібностей) одна, то вона повинна складатися з нескінченного порожнього простору і кінцевого числа елементарних частинок матерії (первокірпічіков), з яких будується вся архітектура Всесвіту. Якщо припустити, що є десь кінець, кордон простору, то неминучий питання, а що там, за кордоном? Можливо, інша або інші Всесвіти? Але це суперечить нашій вихідної посилці, що Всесвіт одна. Кінцева кількість првокірпічіков слід, хоча б, із закону збереження матерії. Матерії не додається і не зменшується. А будь-яке постійне число, наскільки б великим воно не було, завжди звичайно. Тому у фізиці Ньютона, у фізиці порожнього простору і дискретної матерії хвильова теорія світла неможлива. Світло може бути тільки потоком якихось частинок (корпускул), що складаються теж їх первокірпічіков матерії.

www.proza.ru/2011/06/07/213. де зроблено розрахунок обміну матерією між Сонцем і планетами. Виявляється, що перші три планети від Сонця (Меркурій, Венера і Земля) отримують матерії більше, ніж втрачають, а, отже, і ростуть. Всі інші планети отримують матерії менше, ніж втрачають, і, отже, тануть.

Звідси напрошується висновок, що для виникнення планктону (первокірпічіков життя), крім сприятливих кліматичних умов потрібно приплив надлишкової матерії. Це ж потрібно і для виникнення нафти і газу. Може бути хтось із читачів доведе, що мої міркування помилкові?

Свідоцтво про публікації №212070800454

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

одиннадцать + пять =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.