Як вилікувати нігтики від грибка за допомогою мазі

мазь проти грибка Мазь від грибка є одним з найпопулярніших засобів, що використовуються для лікування мікозів стоп, а також нігтів на ногах і руках на ранніх стадіях інфекційного захворювання. Відповідно попит, як всі вже давно знають, народжує пропозицію, завдяки чому в аптеках зараз представлено слухаю покупців велике різноманіття різних мазей від грибка для лікування нігтів на руках і ногах, як досить корисних, так і не дуже.

Чи варто проводити лікування грибка на руках і ногах за допомогою мазей в домашніх умовах?

У тому випадку якщо говорити про самостійне лікуванні захворювання, насамперед, варто зауважити, що воно носить інфекційний характер, у зв’язку, з чим, перед тим як приступити до курсу терапії необхідно проконсультуватися з фахівцем. Адже навіть лікар іноді не може визначити наявності грибка на нігтях, тільки за їх зовнішнім виглядом. У цих випадках завжди береться зішкріб, після чого проводиться макроскопічний і мікроскопічний аналіз, і вже на підставі отриманих результатів ставиться діагноз.

Крім усього цього, треба розуміти, що в основному, під час лікування інфекції тільки одна мазь від грибка допомагає лише в деяких моментах. Як правило, при неправильному підході до терапії настає лише тимчасове полегшення, і всі поліпшення мають лише зовнішній ефект. Пі цьому сама інфекція нікуди не піде і через деякий проміжок часу проявиться знову. Відповідно до заяв медиків більший ефект демонструє комплексне лікування грибкового захворювання нігтів на руках і ногах з використання мазей і системних препаратів, які приймаються всередину.

Мазі для лікування грибка нігтів

Якщо ж розглядати мазі проти грибка окремо, то в даний момент часу можна виділити серед них кілька найпопулярніших. До яких можна віднести — Кандид, Ламізил, Нізорал, Екзодерил і залу. Тепер давайте розглянемо кожен з них окремо.

Ламізил

Одне з найбільш просуваються і відомих засобів на ринку. Застосовується при терапії грибка стопи, нігтьової інфекції рук і ніг. В аптеках продається в різних формах — крем, мазь, спрей, гель, розчин — для зовнішнього використання, таблетки — для внутрішнього застосування. Головний діючий компонент — речовина тербинафин, яке дозволяє пригнічувати синтез стеролу в самих клітинах грибка, що призводить до їх загибелі через короткий період часу.

Препарат наноситься на заражені і всі прилеглі до них ділянки тонким рівномірним і втирається. Процедуру повторювати кілька разів на день. Терапія триває від 2-х до 4-х тижнів. У тому випадку якщо позитивна динаміка не проявляється в перші кілька тижнів, значить саме ваша інфекція стійка до даного засобу і слід підібрати інший препарат, сильніше впливає на збудник захворювання.

Поліпшення стану спочатку лікування не повинно стати причиною завершення терапії — це може привести до повторного захворювання. Природно, крім зовнішнього використання мазі, так само необхідна обробка предметів одягу взуття, які постійно контактують із зараженими областями.

Мікозан

Кандид

Протигрибковий препарат з діючою речовиною клотримазолом, який руйнує мембрану клітини інфекції, що в результаті призводить до її загибелі. Використовується в терапії різнобарвного лишаю, грибка нігтів, різних шкірних інфекцій — грибка шкіри рук, стоп, пахової інфекції. Крім крему, існує у формах мазі, лосьйону, аерозолю, розчину.

Наноситься на інфіковані ділянки шкіри кілька разів на день. Після зникнення симптомів терапію рекомендується продовжувати протягом декількох тижнів, щоб уникнути рецидивів. Протипоказаний препарат при гіперчутливості до його компонентів, крім того він негативно позначається на роботі печінки.

Екзодеріл

Протигрибковий крем з активною речовиною нафтифина гідрохлоридом, що сприяє порушенню структури клітинної стінки інфекції. Проникає в глибокі шари шкіри. Існує і у вигляді розчину. Використовується при лікуванні грибків стопи, нігтів, різних лишаїв на тілі. Засіб наносять на уражену очищену поверхню і прилеглі ділянки разів на день.

Тривалість курсу — Від кількох до восьми тижнів при грибках на шкірі. При нігтьової інфекції наноситься кілька разів на день протягом шести місяців. Протипоказаний при гіперчутливості чутливості до нафтифіну. Іноді може викликати почервоніння і печіння шкіри, але при цьому лікування переривати не варто.

Нізорал

Крем для зовнішнього використання. Діюча речовина — кетоконазол, який бореться з інфекцією на клітинному рівні. Відрізняється від інших препаратів дуже швидкою дією на свербіж при дріжджових інфекціях і ураженнях шкіри. При цьому симптоматичне поліпшення настає ще до появи ознак одужання. У разі різних шкірних інфекцій наноситься один раз в день на інфіковані та прилеглі ділянки шкіри.

Тривалість лікування, як правило, становить від кількох до чотирьох тижнів. При лікуванні грибка стопи до двох місяців. При відсутності поліпшень після 4-х тижнів використання, рекомендується перевірити діагноз. До побічних дій відноситься — відчуття печіння і подразнення шкіри. Рідко спостерігаються невеликі алергічні реакції. Протипоказаний при сильній чутливості до кетоконазолу.

Залаїн

Ще один популярний препарат, який використовується при зовнішній терапії. В основному застосовують для лікування інфекційних шкірних захворювань. Містить нітрат сертаконазол, що руйнує стінки інфікованих клітин, винищуючи їх. Лікування кремом, як правило, триває від кількох до чотирьох тижнів, при нанесенні два рази на день. Протипоказаний при чутливості до сертаконазол і до всіх похідних імідазолу.

При лікуванні в домашніх умовах із застосуванням вищеописаних мазей необхідно дотримуватися кількох обов’язкових правил, які допоможуть не витратити гроші і час даремно, і основне, для того щоб домогтися бажаного результату, необхідно:

  • мазі необхідно використовувати строго відповідно до інструкції;
  • крім уражених ділянок препарат наноситься і на всі прилеглі місця;
  • перед нанесенням крему треба вимити добре руки і ділянки, на який буде наноситися засіб;
  • в тому випадку, якщо ви не зверталися до лікаря і через кілька тижнів у вас не спостерігається ніяких поліпшень, то перед тим як перейти до іншого препарату, треба отримати кваліфіковану консультацію фахівця;
  • протягом всієї терапії щодня треба міняти одяг, що має контакт з ураженими областями шкіри;
  • слід, відзначити, що всі мазі, використовувані при терапії інфекційного захворювання, викликають сильне подразнення слизової оболонки очей, тому не треба допускати попадання їх в обличчя;
  • в разі поразки декількох ділянок шкіри, проводити терапію необхідно одночасно, для того щоб не допустити поширення інфекції.

Крім цього спільно з мазями необхідно приймати і системні препарати, такі наприклад як Ламізил або Ітраконазол (Орунгал). Бо лише зовнішнє лікування в більшості випадків не настільки ефективно.

Треба пам’ятати, що грибок нігтів і стоп викликається різними видами інфекцій, і тому, перед початком терапії необхідно обов’язково з’ясувати її вид, і чутливість до різних протигрибкових препаратів. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × три =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.