З появою штучного облицювального каменю стало набагато легше обробляти свої будинки і квартири під старовинні замки. Навіть частина стіни, викладена бруківкою, виглядає досить оригінально і стильно.

Рекомендації як самостійно викласти стіну камінням

Виберіть з великої різноманітності пропонованої продукції камінь, який підходить вам і буде добре виглядати в загальному інтер’єрі будинку. Виміряйте площу поверхні, яку збираєтеся викладати каменем, щоб розрахувати кількість матеріалу, і додайте хоча б десять відсотків на "бій". Купуючи штучний камінь, не забудьте про додаткові елементах (куточках і ендах) — вони істотно полегшують роботу по підгонці стиків і декоруванню кутів.

Для ванної кімнати або кухонного "фартуха" штучний камінь теж відмінно підійде, якщо обробити його водовідштовхувальним складом. Дуже оригінально виглядає обкладена каменем ванна і частина стіни, наприклад, навколо дзеркала або дверного отвору. Штучний камінь, на відміну від натурального, не віднімає багато простору, так як товщина його не більш двох сантиметрів. Поєднуйте його з металом, склом, деревом, штукатуркою — з усіма цими матеріалами камінь виглядає дуже органічно і природно.

Облицювання каменем починайте після устаткування дверних і віконних прорізів та оздоблення стелі. Але якщо житло не нове і не намічається капітальний ремонт, то не бійтеся почати облицювання — це зовсім не брудний і не курний процес.

Бажано купувати цементний клей, затірку і просочення фірмову від виробника цього каменю, адже якість витратних матеріалів безпосередньо впливає на надійність і довговічність облицювання. Купуйте спеціальний лак, щоб створити ефект мокрій поверхні, що прекрасно підійде для ванної або басейну.

Обробіть поверхню стіни, на яку будете класти камінь. Позбавтеся від старої фарби і шпалер, на металеву і дерев’яну поверхню нанесіть штукатурку за допомогою металевої сітки. У цьому випадку металеву поверхню очистіть від іржі, а дерев’яну просочіть гідроізолюючим складом. Нерівну стіну оштукатурьте цементно-піщаною сумішшю.

Обробіть каменем лоджію або камін, зимовий сад або декоративні ніші, частина барної стійки або стільницю металевого журнального столика — фантазуйте до нескінченності. У процесі облицювання ви зрозумієте, який це простий в роботі і "чуйний" матеріал.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як викласти стіну камінням

    Ми реалізуємо Як викласти стіну камінням Обробити свою квартиру або будинок під старовинний замок сьогодні дуже легко, адже існує штучний облицювальний камінь, який підходить для цієї мети ідеаль…

  • Як пофарбувати цегляну стіну на балконі

    Фарбування цегляних стін надає інтер’єру своєрідний відтінок і приховує дрібні вади цегляної кладки. По трудомісткості забарвлення незрівнянно дешевше і простіше штукатурення і облицювання. При ц…

  • Як оформити стіну фотографіями — 6 хитрощів

    Якщо ви задумалися, як оформити стіну фотографіями, в даній статті ви знайдете 12 прикладів розміщення своїх улюблених фотографій, на стінах кімнат. Наша пам’ять про минулі часи, як правило, силь…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 − четыре =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.