Опис породи: характерну забарвлення тайських кішок є окрас лише на крайніх точках тіла: на хвості, лапах і на мордочці. Варто зауважити, що окрас кінцівок не завжди буває чорним, можна зустріти тайських кішок з коричневим, сірим, карамельним, а також ліловим відтінком. Що ще характерно це забарвлення може мати вигляд смужок, а не як прийнято у сіамських котів плям, якщо окрас тайської кішки у вигляді смуг, то такий вид окраса називається «теббі окрас». Якщо ви хочете визначити основні риси, які відрізняють тайську породу або традиційних сиамов, від інших порід кішок, то зверніть увагу на їх форму голови, форма голови тайських кішок широка і нагадує рівносторонній трикутник, довжина їх голови доволі часто більше ширини їх голови. Тіло кішки тайського типу щільне, але не товсте, тварина це часто велике, вага тайської кішки може бути від 3 до 8 кілограм. Вуха тайської кішки стандартні, середньої форми. Очі цього виду кішок завжди ваблячого сапфірового відтінку.

Дискваліфікаційні пороки: При придбанні уважно огляньте хвіст тварини, на ньому не повинно бути потовщень або ж заломів. Якщо ви купуєте кішку з метою подальшої участі у виставках, то слід знати, що шлюбом по окрасу для даного виду кішок є плями білого кольору в будь-яких місцях.

Ознаки здорового кошеня

• Очі повинні бути чистими і яскравими, без ознак виділень.

• Загляньте в вушка: вони повинні бути чистими, без ознак зараження вушними кліщами або іншими інфекціями (проявляються у вигляді чорних кірочок і грудочок).

• Перевірте мову і ясна — вони повинні бути рожевими, а не блідими.

• Переконайтеся, що кішка не чхає і з носа у неї не тече.

• Шерсть повинна бути чистою і блискучою, без лисин, які можуть вказувати на наявність у кішки корости або інших захворювань.

• Розсуньте шерсть, щоб перевірити шкіру, — вона повинна бути чистою, без расчесов або ознак роздратування.

• Переконайтеся, що живіт не роздутий, — таке здуття, можливо, вказує на присутність паразитів у внутрішніх органах.

• Якщо ви берете кошеня, йому повинно бути не менше восьми тижнів від народження.

• Обережно погладивши кішку, з її реакції ви зможете отримати уявлення про її характер. Сахається вона геть і намагається сховатися або ж проявляє дружелюбність, товариськість і ласку?

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

12 + три =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.