Функція залипання клавіш створена для користувачів з обмеженими можливостями. Вона дозволяє використовувати різноманітні клавішні комбінації (наприклад [Shift] + [Alt]), натискаючи клавіші послідовно, а не одночасно. Але якщо для вас одночасне натискання труднощів не представляє, краще відключити залипання клавіш, і в цій статті ми розповімо, як це зробити в Windows.

Відключення залипання клавіш в Windows 7

Щоб відключити залипання клавіш в Windows 7, відкрийте меню "Пуск" і виберіть пункт "Панель управління". В Панелі керування відкрийте розділ "Спеціальні можливості" і натисніть у ньому посилання "Зміна параметрів клавіатури".

У вікні, зніміть прапорець "Включити залипання клавіш" у пункті "Спростити набір тексту" і натисніть кнопку "Застосувати". Потім натисніть посилання "Налаштування залипання клавіш" і зніміть прапорці з усіх непотрібних опцій. Натисніть "Застосувати" і закрийте вікно.

Відключення залипання клавіш в Windows 8

Відключити залипання клавіш в Windows 8 можна точно так само, як в Windows 7. Вся різниця в тому, як дістатися до потрібного розділу в налаштуваннях. Можна натиснути клавіші [Win] + [X] і вибрати в меню пункт "Панель управління" і далі – розділ "Спеціальні можливості".

А можна скористатися новим Metro-інтерфейсом. Перейдіть на початковий екран і почніть набирати ключове слово "спеціальні" (Без лапок). Виберіть в результатах пункт "Параметри спеціальних можливостей клавіатури". На екрані, переведіть бігунок "Залипання клавіш" в положення "Откл". Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемь − три =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.