Як відключити залипання клавіш в Windows

Всім привіт. Не так давно вирішив згадати молодість і встановив Need For Speed ​​Underground 2. Рівень ностальгії зашкалював, ось я входжу в поворот і …. гра згортається і в мене на екрані вилазить віконце "Залипання клавіш". Тисну хрестик, розгортаю гру, проходить хвилин 5 і знову та ж сама дурниця … залипання клавіш і хоч убийся.

Щоб зрозуміти як відключити залипання клавіш в Windows, я хочу Вам пояснити — для чого воно взагалі нам треба, це залипання? У мене асоціація на слух що кнопка в клавіатурі застрягла і не працює. Насправді ж залипання служить для можливості натискань комбінацій клавіш людьми з обмеженими можливостями.

Що це означає? Візьмемо наприклад CTRL + SHIFT + ESC. Це поєднання клавіш запускає Диспетчер завдань. Нам то легко натиснути, а от як бути тим, хто не може в силу фізичних обмежень таке проробити? Все вірно, він може включити залипання клавіш і натискати їх по черзі, а Windows прийме це як одночасне натискання.

Більшості така функціональність ні до чого, а можливо і буде дратувати, тому давайте розглянемо вже як позбутися цієї функції.

Як відключити залипання клавіш в Windows?

Всі налаштування як завжди в панелі управління. Ви можете пропустити кілька кроків, якщо у вас відкрито вікно з пропозицією включити залипання клавіш. Напевно ви його закрили, тому тільки через панель управління …

Кількома по "Спеціальні можливості" (Тут до речі багато чого цікавого, можливо буде цікаво навіть рядовим користувачам)

Тут вибираємо "Зміна параметрів клавіатури"

Кількома "Налаштування залипання клавіш" (До речі тут можна і курсором управляти замість мишки, часом буває необхідно, але про це якось потім)

І прибираємо всі галочки. (Ви можете не прибирати все, можливо щось і знадобиться, але ми "рубаємо" все)

На цьому все, тепер ви знаєте як відключити залипання клавіш в системах Windows. На цій ноті ми й закруглені. Всього найкращого Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × три =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.