Про те, що користувач зіткнувся з функцією залипання клавіш він дізнається за неприємним писку комп’ютера, найчастіше виникає після декількох, що йдуть підряд натискань клавіші Shift на клавіатурі і спливаючого вікна, що пропонує включити даний режим. Саме неприємне звуковий супровід і бажання від нього назавжди позбутися змушує користувачів шукати відповідь на питання про те, як відключити залипання клавіш в операційній системі. Але перш, ніж його відключити, хотілося б сказати кілька слів про даної функції.

Залипання клавіш відноситься до розділу спеціальних можливостей Windows, призначених для тих людей, яким складно натискати на клавіатурі різні поєднання клавіш одночасно. Наприклад, вони не можуть одночасно натиснути клавіші Ctrl + Alt + Del. Включення функції залипання клавіш дозволяє в таких випадках натискати системні клавіші по черзі одну за одною.

Як відключити залипання клавіш в Windows Vista і Windows 7

Щоб відключити нагадування про можливість включення залипання клавіш після серії натискань клавіші Shift і позбутися від супроводжуючого його неприємного звуку в операційних системах Windows Vista і Windows 7 виконайте наступне.

 1. Натисніть кнопку «Пуск» і в меню виберіть пункт «Панель управління».
 • В панелі керування перейдіть в розділ «Спеціальні можливості» і далі до підрозділу «Центр спеціальних можливостей».
 • У Центрі спеціальних можливостей перейдіть за посиланням «Полегшення роботи з клавіатурою» і в наступному вікні клікніть на посилання «Налаштування залипання клавіш».
 • Замість трьох попередніх дій можна виконати п’ятикратне натискання клавіші Shift і у вікні перейти за посиланням «Перейдіть в центр спеціальних можливостей, щоб відключити поєднання клавіш».
 • У вікні налаштувань залипання клавіш зніміть галочку з пункту «Включати залипання клавіш при п’ятикратному натисканні клавіші Shift» і натисніть «Ок» для збереження змін.

  Як відключити залипання клавіш в Windows XP

  Відключити залипання клавіш в Windows XP можна провести за такою схемою.

  1. Натисніть п’ять разів поспіль клавішу Shift.
  2. У який з’явився після звукового сигналу вікні, що пропонує включити режим залипання клавіш, натисніть кнопку «Параметри».
  3. У вікні налаштування спеціальних можливостей напроти пункту «Залипання» натисніть кнопку «Налаштування».
  4. У новому вікні налаштування режимів залипання клавіш зніміть галочку з пункту «Використовувати такий спосіб включення», що йде після опису «Включення режиму залипання клавіш: п’ятикратне натискання клавіші».
  5. Натисніть кнопку «Ок» в першому і другому вікні для збереження вироблених налаштувань.

   Перейти на сайт: Джерело

  6. Цікаве відео для вас:


   Share →

   Добавить комментарий

   Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

   19 − двенадцать =

   Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

   Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.