Якщо ви зважилися піти з Однокласників назавжди, і не просто міняєте одну соціальну мережу на іншу, а розлучаєтеся з соціальними мережами остаточно і безповоротно, то або ви не маєте залежності від них, або ви той, хто її мужньо переміг.

Отже, геть кайдани — марнування часу в Одноклассниках! Як же видалити свою сторінку разом з усім її вмістом назавжди, без можливості відновлення?

Раз вже ви віддаляєтеся з Однокласників, можливо вам буде цікаво, як віддалитися з інших соцмереж. Наприклад, з Facebook. Адже години, проведені в соцмережах, можна провести набагато ефективніше.

Технічно це досить просто і робиться в кілька кліків, але от куди саме потрібно кликати знайти проблематично. Власники подбали про це, адже вони не хочуть розлучатися зі своїми користувачами. Вони «пестять і плекають» їх, поліпшуючи сервіс, вигадуючи все більше різних «фішок» для того, щоб їм було цікаво перебувати на сайті. Ви їм потрібні і це цілком зрозуміло, ви — їх «хліб».

Але ви маєте право покинути те місце, де не хочете перебувати, і «забрати з собою» всю свою особисту інформацію. Звичайно, власники сайту не стануть вам допомагати і підказувати, як піти з Однокласників назавжди. У цьому вам допоможе ця стаття.

Щоб видалити свою сторінку, вам потрібно дістатися до меню. яке знаходиться в «підвалі» сайту, під усіма записами, які є на вашій сторінці. Потрапити туди теж не так просто, записів зазвичай багато, і щоб досягти самого низу, краще скористатися не смугою прокрутки, а клавішею «PGDN ».

Отже, ми дійшли до «підвалу». Далі натискаємо в останньому стовпці меню на «Регламент », Перед вами з’явиться ліцензійну угоду, знову прокручуємо сторінку вниз і під текстом угоди знаходимо« Відмовитися від послуг »і тиснемо на це посилання.

Після цього з’явиться віконце, де у вас запитають про причину, по якій ви хочете видалити ваш аккаунт, запропонувавши вам кілька варіантів відповіді. Нижче ви побачите питання «Чи готові ви втратити зв’язок з друзями ?», А нижче їх фотографії. Якщо ви готові, вибирайте найбільш підходящий відповідь, вводите ваш поточний пароль від профілю і натискайте кнопку «Видалити назавжди ». От і все, у вас немає більше сторінки в Одноклассниках.

Але в житті бувають різні ситуації, можливо, задавшись питанням «Як віддалитися з Однокласників назавжди», ви погарячкували, припустимо, забувши про те, що у вас в друзях є якийсь чоловік, з яким ви тримаєте зв’язок тільки таким чином. Може бути, це старий знайомий, який живе далеко, і з яким ви рідко здзвонюєтеся.

Якщо причина вашого відходу з Однокласників в тому, що ви не хочете, щоб будь-який користувач Інтернету мав можливість переглядати вашу сторінку, ви можете приховати її від очей випадкових «перехожих». і залишити можливість переглядати її тільки тим, хто знаходиться у вас в друзях.

Як обмежити доступ до вашої сторінці в Одноклассниках?

Для цього натисніть під своєю головною фотографією опцію «ще », Далі«змінити налаштування », Перед вами відкриється список налаштувань, де потрібно вибрати«закрити профіль ». Ця послуга платна, вартість залежить від способу оплати.

Однак якщо ви не хочете оплачувати цю послугу, є інший варіант під назвою «Налаштування публічності».

Ви можете зробити так, що ніхто крім ваших друзів або тільки вас не побачить, наприклад: ваш вік, в яких групах ви перебуваєте. А також можете заборонити відзначати вас на фотографіях, писати вам повідомлення і так далі. Але найважливіше — ви можете закрити вашу сторінку для пошукових систем. тобто вашу сторінку не можна буде знайти, наприклад, в Yandex, а також відмовитися від того, щоб вашу сторінку показували в списку тих, хто знаходиться онлайн.

Однак знайти через пошук в самих Одноклассниках вас як і раніше зможуть, і якщо вас це не влаштовує, залишається два варіанти. заплатити за закриття профілю або повернуться до початку статті з відповіддю на питання про те, як піти з однокласників назавжди.

Існує багато чуток про те, що Однокласники — це база даних, до якої доклали руку спецслужби. І, дійсно, якщо задуматися, ця соціальна мережа (як і будь-яка інша) може стати прекрасним інструментом для того, щоб знайти максимум інформації про якусь людину. Причому дуже докладної інформації, до того ж сайт розроблений таким чином, що підштовхує користувачів розміщувати про себе достовірні дані. Наприклад, існує заборона на розміщення нечітких фотографій, і ще це «чудова» опція, коли люди відзначають своїх друзів на фото, тобто самі розповідають про своє оточення.

Якщо ви законослухняний громадянин і вам нема чого приховувати від спецслужб, думка про те, що ви під наглядом, все одно неприємна, чи не так? До того ж, соціальні мережі в більшості людей забирають багато часу, який можна витратити з більшою користю.

Тому, якщо ви задумали видалити свій профайл в Одноклассниках, то, ймовірно, це вірний крок. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 − тринадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.