Найкращі дівчата завжди бувають зайняті. Справа не в моралі, моральності, можливостях, принципи і методи спокушання. Тут важливий зовсім інший фактор!

У житті всьому приділяється місце,

Поруч з добром уживається зло.

Якщо до іншого йде наречена,

То невідомо, кому повезло.

Фінська народна пісня «Рулате».

Хороші дівчата рідко бувають одні. Вони завжди перебувають у відносинах з кимось, нехай навіть заради галочки. Починаючи зі школи, дівчата змінюють одного хлопця на іншого, поки не зустрічають чоловіки своєї мрії. Як чинити в ситуації, коли вподобана дівчина опиняється зайнята?

Як відбити дівчину з іншого?

Дівчина показує, що у неї немає хлопця

Багато відношення не дуже вдалі, а фігура хлопця дівчата номінальна. Вони толком не зустрічаються, а їх відносини нагадують льоди Арктики. Найчастіше її «хлопець» — це всього лише один чоловічої статі або чувак знаходиться під френдзоне.

У такому випадку відбивати дівчину практично не доведеться. Ти кілька разів з нею сходив погуляти в парк, кіно чи кафе. Пізніше він тобі розповість, що у неї був хлопець, але вона з ним розлучилася, як тільки ви почали бачитися. З такою дівчиною можна зустрічатися.

Дівчина дає шанс поборотися за неї

Деякі дівчата кажуть, що у них є вже бойфренд. Але вона надає тобі шанс поборотися за неї. Вона прихильно сприймає залицяння, йде назустріч і робить натяки. Дівчина закликає нового чоловіка битися з її нинішнім бойфрендом. Ти повинен показувати свої сильні сторони і плюси. Що робити?

Таку дівчину можна домогтися, раз вона дала слабину. Ти можеш легко закрутити голову подарунками, побаченнями і залицяннями. Але кілька доцільно відбивати таку дівчину? Якщо дівчина зраджує свого хлопця, особливо якщо вони довго зустрічалися, то вона блядь. Не треба будувати ілюзій з приводу того, якою мірою ти хороший. Це не ти хороший, а вона зіпсована на всі 100%. Справжні дівчата не кидають своїх хлопців через інших чоловіків, але бляді запросто. Влаштовувати змагання з іншим чоловіком за блядское серце дівчини — дурість.

Якщо дівчина зраджує свого бойфренда, то вона зрадить і тебе. Хочеш перевірити це? Нехай навіть не зараз, а через 5 років шлюбу? Не витрачай гроші, час і нерви на дівчат — блідий. Це безглуздо. Навіщо тобі телиця, яка легко може встромити ніж у спину?

У тебе пробують відбити дівчину?

Намагайся бути холоднокровним. Ти можеш набити морду суперникові і почати знову посилено доглядати за своєю подружкою, але це все неправильно.

Понаблюдай за поведінкою своєї дівчини. Якщо вона ігнорує залицяння і посилає невдалого плейбоя, то все відмінно. Тобі попалася якісна і любляча дівчина.

Якщо подруга поводиться інакше, то справа труба. Дівчина не вважає тебе своїм і не любить. Вона знаходитися в стані вибору кращого кандидата. Це звичайний ринок, де вибирають фрукти. Так справжня любов і вірність не виглядає. Завжди є люди, які красивіше і багатше, але люблять адже не за це! Така дівчина і тим більше дружина тобі не потрібна. Позбудься неї!

Якщо до іншого йде наречена,

То невідомо, кому повезло.

Рулате, рулате, рулате, Рула,

Рулате, рулате, Рула-та-та!

Гелена Великанова — «Гей Рулате» Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два × два =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.