Уявіть ситуацію. Познайомилися ви з дівчиною, зустрілися раз, другий, і тут ви дізнаєтеся, що у неї хтось є. Вона ніби і не обіцяла нічого, але так вам сподобалася, що ви вже налаштували купу планів, і тепер просто не готові з ними розлучитися. Що робити? Відпустити. А раптом вона та сама !?

У таких випадках, можна спробувати відбити дівчину в іншого хлопця. Тільки як це зробити, щоб і з розумом, і без зайвої суєти? Саме про це, моя сьогоднішня стаття.

Як відбити чужу дівчину?

Для початку, можу сказати, що якщо дані дії здаються вам аморальними, то можете не напружуватися і не читати все те, що буде написано нижче.

Часи дуелей давно в минулому, а ось переходити на кулаки я вам не раджу. Це не принесе належного результату, і навряд чи зможе сподобатися дівчині. Тому, візьміть себе в руки, включіть мозок, і дійте, дотримуючись кілька простих, але в той же час важливих правил:

1. Дійте обережно. Робіть так, щоб її хлопець про вас не дізнався. Звичайно, рано чи пізно це станеться. Але краще вже пізно, оскільки за цей час вона встигне до вас прикипіти, та й заважати вам ніхто не буде домагатися її розташування.

2. Приділяйте їй увагу, робіть компліменти і даруєте дрібні подарунки. Якщо вона їх буде приймати, при цьому не говорячи про це своєму хлопцеві, то розташування її ви вже отримали, і якесь місце в її душі вже успішно зайняли.

3. Всі дівчата емоційні. Якщо ви, хлопці, живете більше головою (ну або головкою в деяких випадках), то ми живемо почуттями, відчуттями і т.д. Якщо ви зможете знайти правильний підхід до дівчини, подарувати їй новизну, емоції і почуття радості, то її хлопець з часом почне бліднути. Адже ви, звичайно розслабляєтеся, завоювавши фортеця, і просто пливете за течією, геть забуваючи про романтику, сюрпризи і просто увагу.

4. Намагайтеся запрошувати її туди, де мало шансів зустрітися з її бойфрендом. По-перше, вона не зможе нормально розслабитися і буде вічно озиратися, а по друге, навіщо вам конкурентні спогади. Шукайте свої місця, затишні, теплі, налаштовують на позитивну хвилю. Парки, кафешки, або розважальні комплекси, просто ідеальні місця для подібних зустрічей. Можна і поговорити, і прогулятися, і просто насолодитися проведенням часу.

5. Якщо, зустрічаючись з молодим чоловіком, вона дозволяє собі зустрічатися з вами, значить не все у них і добре, згодні? Так, може вона з вами зустрічається просто як з одним, але тоді чому приховує це? Я рекомендувала б вам прислухатися до неї, рано чи пізно вона висловить своє невдоволення, а так само причину того, що її не влаштовує в стосунках. Не пропустіть це, і не повторюйте його помилки, якщо хочете бачити її поряд з собою.

6. Не критикуйте його або їхні стосунки. Навіть якщо ви праві, з боку це виглядає як мінімум не красиво. Якщо дівчина сама вирішила висловити вам негатив, по відношенню до нього, дайте відповідь щось на зразок: «Так, я тебе розумію, він вчинив не красиво» або «Я з тобою згоден, це не правильно» і т.д. і відразу після цього змініть тему розмови.

Якщо ж навпаки, вона почала говорити про нього в позитивному руслі, перебивати і нахабно міняти тему не варто, але і вислуховувати хвалебні оди теж. Ви можете попросити прощення, сказавши, що вам потрібно відійти в туалет, або зателефонувати за терміновій справі, і відлучитися на кілька хвилин. По приходу, ви просто «включаєте дурня» і заводите зовсім іншу тему для розмови. От і все!

Слідуючи цим невеликим підказкам, ви зможете розташувати дівчину до себе, а далі справа за малим. Включаєте все своє чоловіче чарівність, обдаровуєте компліментами, приділяєте їй час, при цьому засовуючи своє велике его куди подалі.

Головне, не будьте занадто нав’язливими, це відштовхує. Ну, і звичайно ж, будьте готові до того, що рано чи пізно її хлопець про все дізнається, і захоче або її повернути, або начистити вам фізіономію.

У першому випадку, вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб її утримати. Адже як би не було, спогади і ностальгія здатні на багато вчинків. Що ж до іншого, то тут я вам не порадник. Але куди краще, якщо всі подібні питання вирішуються мирно, без застосування грубої чоловічої сили.

Так що удачі вам, мої милі. Воюйте за своє щастя, і ніколи не опускайте рук! Тільки перед тим, як надіти обладунки та ринуть у бій, подумайте добре, чи потрібно вам це !? Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два + два =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.