Банальна ситуація: ти зустрічаєш дівчину, яка тобі нереально подобається, але у неї вже є хлопець. Виникає цілком логічне запитання, як позбутися суперника. У цій ситуації потрібно діяти хитро, адже груба фізична розправа – це не метод. Тому буде корисно дізнатися, як відбити дівчину в іншого за допомогою традиційних пікаперських вивертів.

Відразу застереження, якщо цей "інший" – твій друг або просто знайомий, якщо в тих відносинах дівчина цілком щаслива, то краще не лізь зі своєю любов’ю, адже на чужих відносинах будувати свої, по крайней мере, не порядно. Але якщо ти впевнений, що з тобою красуні буде краще, то сміливо действуй.

  1. Дій обережно, щоб інший хлопець навіть не здогадався про твоє існування. Чим довше він не буде нічого знати про тебе, тим більше шансів відбити у нього його дівчину.
  2. Даруй панночці невеликі (або великі) подарунки. Все залежить від твоїх матеріальних можливостей. Якщо вона з радістю приймає від тебе такі сувеніри, але при цьому ні слова не говорить своєму хлопцю, то ти на вірному шляху.
  3. Грай на її емоціях. Всі дівчата нереально емоційні. Якщо ти зможеш змусити її відчувати в твоїй присутності бурю емоцій, то поступово її нинішній хлопець почне згасати на твоєму фоні. Її буде тягнути до тебе, вона буде мріяти більше часу проводити разом з тобою.
  4. Уникай місць, де вона часто буває (бувала) зі своїм хлопцем. Так вона зможе на якийсь час забути про його існування, що тільки на руку тобі. Схибиш в цьому пункті – вона, волею неволею, згадає про те, що зраджує свого друга, і ти програєш.
  5. Якщо панянка проводить багато часу з тобою і ігнорує свого хлопця, значить, в її існуючих відносинах є якась проблема. Слухай те, про що вона говорить, рано чи пізно вона розповість тобі про це. У такому випадку ти, не допускаючи подібних помилок, станеш для неї ідеальним кавалером, а її бой-френд піде на другий план.
  6. Ніколи сам не піднімай тему її відносин, і взагалі нічого не питай про її хлопця. Поводься так, ніби його не існує. Навіть якщо вона сама що-небудь говорить про нього, старайся змінити тему.
  7. Всім відомо, що заборонений плід солодкий. Швидше за все, ця дівчина вже прекрасно розуміє, що ти їй безумовно симпатичний, але ніяк не може зважитися порвати з колишнім хлопцем. Тому частіше влаштовуй їй таємні зустрічі, пиши пристрасні повідомлення. Вона довго не протягне, її просто захлесне адреналін.

Знаючи, як відбити дівчину у хлопця, ти без особливих зусиль зможеш завоювати серце будь-хто. Але пам’ятай, ти завжди повинен виграшно виглядатиме на тлі її хлопця. В тобі вона повинна бачити те, що не зміг дати їй він. Тільки так вона зробить вибір на твою користь, ну а ти, як справжній джентльмен, зможеш "нагородити" її за правильний вибір.

Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × 1 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.