Для початку раджу вам ретельно промити забруднену взуття. Звичайно, треба було зробити це відразу ж після того, як кіт позначив ваші черевики. У цьому випадку ймовірність видалити запах котячої сечі була б вищою. Мити взуття можна за допомогою господарського мила, спирту, горілки або гліцерину.

Далі можна скористатися:

- перекисом водню (вона здатна окислювати, і має бактерицидну властивість);

- йодом (для цієї мети необхідно приготувати водний розчин йоду – 15 крапель на літр води.

- або ж розчином перманганат калію (марганцівка). Водні розчини марганцівки дію як окислювачі та дезодоранти.

Ці речовини добре справляються з видаленням неприємних запахів. Серед доступних народних засобів для цієї мети також підходять:

- розчин оцту (водний розчин оцту цілком здатний окислювати кристали сечової кислоти і нейтралізувати запах;

- або лимонного соку (діє практично так само як і оцет).

Є й інші підручні засоби, здатні нейтралізувати дію бактерій, що розмножуються в сечі. В якості таких загальнодоступних засобів можна використовувати:

- чайну заварку;

- ополіскувач для рота;

- і водний розчин харчової соди.

Варто, однак, розуміти, що всі ці засоби ефективні, якщо застосовувати їх в якості екстреної допомоги після свіжих міток, залишених кішкою.

Не варто застосовувати дезінфікуючі засоби, що містять хлор. Немає ніякої гарантії, що хлор здатний буде вивести запах і при цьому не зіпсувати зовнішній вигляд взуття.

У випадку, якщо ваше взуття тканинна, то позбутися запаху допоможуть декілька ретельних прань. Однак, якщо черевики шкіряні, то необхідно бути дуже обережним застосовуючи всі перераховані вище засоби, оскільки зовнішній вигляд взуття, навіть при акуратному застосуванні цих коштів, може значно постраждати. І тоді мова вже піде не про порятунок черевик, а про їх викиді.

Якщо ви проробили рекомендовані поради, а запах котячої сечі все одно нікуди не зник, попитайте в зоомагазинах такий засіб, як ліквідатор запаху сечі. Виявляється, такі є… Якщо вам вдасться знайти його, також промийте взуття, протріть її цим ліквідатором і гарненько просушіть.

Після всіх цих маніпуляцій, для отучения кота чинити так надалі, збризніть взуття Антігадін. Бризкати цим засобом на взуття необхідно тільки після того, як ви обробите її від слідів попередньої мітки кота, інакше не досягнете бажаного ефекту.

khabmama.ru/articals/?id=1310

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як видалити пляму і запах від котячої сечі

    Кішки по своїй натурі тварини вельми охайні, але іноді навіть у самого вихованого домашнього пухнастиків можуть траплятися промахи в улюблені туфлі господаря, на килим або навіть на м’які меблі….

  • Як усунути запах котячої сечі

    Як усунути запах котячої сечі Живність Запах котячої сечі різкий і неприємний. Зазвичай кішка починає ходити в туалет повз лотка або унітазу в наступних випадках: а) кішка хоче показати, що у ваш…

  • Як вивести запах котячої сечі з дивана

    Коти і кішки, особливо нестерилізовані, часто залишають на предметах домашньої обстановки смердючі мітки. Як вивести запах котячої сечі з дивана і м’яких меблів, щоб не залишилося ні найменших сл…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

12 − шесть =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.