Як видалити сторінку з однокласників по другому

Як видалити сторінку в Одноклассниках

Як видалити сторінку в Одноклассниках — відповідь на таке питання намагаються знайти користувачі Інтернету, що зареєструвалися, спочатку, у всіх соціальних мережах, які існують. Звичайно, соціальним мережам не вигідно, щоб клієнти від них йшли!

У Однокласниках.ру пропонується, наприклад, послуга Закрити профіль. Тоді на вашу сторінку зможуть заходити тільки ваші друзі. Послуга ця, природно, платна.

Як віддалитися з Однокласників безкоштовно?

Відповіді на це питання на сайті Одноклассники.ru знайти непросто! Однак, все ж можна видалити свою сторінку з Однокласників безкоштовно. Робиться це так.

Перебуваючи на "Моя сторінка" в Одноклассниках (на вашій сторінці), внизу сторінки, знайдіть посилання Регламент (обведена червоним олівцем на рис 1). Тисніть на це посилання.

На сторінці,, під Регламентом, знайдіть посилання Відмовитися від послуг (рис. 2). Тисніть на це посилання.

Відкриється вікно Видалення свого профілю (рис 3). Вас попросять вказати причину, по якій ви хочете видалити свій профіль. Крім того, тут описані втрати, які ви понесете, якщо видаліть свою сторінку в соціальній мережі odnoklassniki.ru

Якщо, незважаючи на це, ви вирішили видалити свій профіль, тоді Введіть пароль і тиснете на кнопку Видалити назавжди. Якщо ж, після прочитання попередження про можливі втрати, у вас навернулася сльоза — тоді краще натиснути посилання Скасування!

автор поста

є до мене питання, заходь, обговоримо Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

семь + пять =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.