Як видалити сторінку з контакту

Вітаю Вас дорогі читачі! Сьогодні я вирішив продовжити ряд статей про соціальної мережі Вконтакте і написати невеликий пост про те, як видалити сторінку з контакту .  До недавнього часу видалити свою сторінку з контакту можна було тільки нестандартним способом.

Тобто кнопки «Видалити мою сторінку» не було. Видалити її можна було тільки поруч складних дій, які не всі могли виконати. Перед тим як перейти до самого опису процесу видалення сторінки відповім на питання який у Вас напевно виник. А саме: навіщо мені видаляти мою сторінку в соціальній мережі?

Точної відповіді я звичайно ж не дам, але причин може бути багато і у кожного вони різні. Наприклад, у когось контакт відбирає надто багато часу, комусь він вже набрид по саме нікуди, як наприклад мені. Щось напружує мене останнім часом ця соціальна мережа, більше намагаюся спілкуватися в Твіттері, але сторінку свою поки ще з контакту не видалив :)

Не дуже вже й давно Вконтакте з’явилася та сама довгоочікувана кнопочка «видалити свою сторінку» знайти ви її можете на сторінці «Мої Налаштування» в самому низу. Ну якщо Ви все ж вирішили видалити свою сторінку (Добре подумайте, що б потім не падати в істерику і не рвати волосся), то знаходимо цю саму кнопочку, і натискаємо по ній. Ви побачите ось таку картину:

На цій сторінці Вам потрібно вибрати одну з причин видалення сторінки або ж написати свою, і натиснути на кнопку «Видалити сторінку». Видалена сторінка виглядає ось так:

Але таке видалення сторінки назвати повним видаленням язик не повертається. Тому що віддалену сторінку можна відновити натиснувши на цій самій сторінці на посилання «відновить свою сторінку». Після видалення станиці, на ній з’явиться смішна картинка і не менш смішна запис:

Ось так зараз йдуть справи з видаленням сторінки з соціальної мережі Вконтакте. А якщо Ви вже видалили свою сторінку, то не забудьте зареєструвати нову або відновить стару :). Удачі і не забудьте залишити коментар. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

17 − два =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.