Гра «Домовята» в «однокласній.

Спілкування в мережі

– 0 – 13705

Можливості спілкування в мережі Інтернет безмежні! Велика велика кількість сайтів, додаткових ресурсів і програм дозволяє обговорювати останні новини та різні події, обмінюватися фотографіями і величезними файлами, влаштовувати віртуальні зустрічі, шукати нових друзів або свою другу половинку.

Як видалити сторінку в Одноклассниках?

Якщо ви захочете видалити сторінку з сайту соціальній мережі «Однокласники». вам не обов’язково звертатися до адміністрації з листом про видалення профілю і чекати, поки керівництво сайту виконає ваш запит. У цьому уроці ми розповімо вам, як швидко видалити свою сторінку.

Для того щоб видалити свій профіль з соціальної мережі «Однокласники» вам необхідно перейти до свого профілю, ввівши логін і пароль на головній сторінці сайту, а потім натиснути кнопку «Увійти».

Після чого у вікні активного профілю перейдіть в нижню частину сторінки і клацніть по посиланню «Правила».

Відкрилася сторінка містить правила користування послугами соціальної мережі «Однокласники» і єдиним способом швидко видалити свою сторінку є відмова від цих послуг. Для цього перейдіть до самого низу.

Після чого скористаєтеся посиланням «Відмовитися від послуг».

У діалоговому вікні необхідно ввести пароль від вашого профілю в полі «Пароль» та натисніть кнопку «Видалити».

Сторінка буде вилучена. Таким чином, ви зможете швидко видалити свою сторінку. не вдаючись до допомоги адміністрації сайту. Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

7 − 1 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.