Як видалити сторінку в Одноклассниках Як віддалитися з Однокласників назавжди

Попередження!

Видалення сторінки в Одноклассниках "загрожує" Вам купою вільного часу для проведення його: з рідними, близькими, друзями і так далі. Тільки уявіть собі, близько 2 тисяч годин витрачається на одну соц. мережу, якщо просиджувати на ній по 5 годин на добу. А адже до цього числа відносяться багато.

Коротше, в цьому уроці я розповім Вам, як видалити сторінку в Одноклассниках. А якщо ви це зробите, а Ви молодець якщо так вирішили зробити, то ви перестанете бути рабом цієї соціальної мережі і у вас з’явиться багато вільного часу, щоб витратити його з користю: ​​зайнятися спортом, приготувати поїсти, провести час з близькими людьми, зайнятися виховання дітей, взятися за навчання, навести в квартирі порядок, вийти погуляти на природу, почитати книгу!

ТАК і хіба мало чим корисним можна зайнятися замість того, щоб годинами просиджувати на Одноклассниках і читати дебільні статуси, грати в нескінченні ігри, дивитися тонни фотографій, іржати над все новими і новими відео та багато іншого. Мені здається для таких людей видалити сторінку в Одноклассниках це сміливий крок, його можна прирівняти до кроку кинути палити запеклому курцеві зі стажем.

Увага! Це не відноситься до людей, які лише на кілька хвилин в день (до пари годин) заходять в соц. мережу, так як найскоріше підтримують зв’язок з якимись людьми (родичі, друзі), або можливо керують групою або просто заходять включити музику. А до решти, хто цілодобово невилезаетіз однокласників, це відноситься. Вам я і розповім, як видалити сторінку в Одноклассниках, щоб ви позбулися цієї шкідливої ​​звички.

Як видалити сторінку в Одноклассниках?

Для того, щоб видалити свою сторінку в Одноклассниках, потрібно буде виконати декілька дій, які займуть у нас всього пару хвилин. Варто сказати, що цей спосіб видаляє сторінку назавжди, і ми вже не зможемо відновити вилучену сторінку в однокласниках, на відміну від тієї ж соц. мережі ВКонтакте. При цьому всі наші листування, фотографії і до них, музика, відео теж стираються. Все що було на нашій сторінці зникне, до цього потрібно бути готовим.

Видалення сторінки в Одноклассниках

Зайдіть на свою сторінку ввівши логін і пароль. На перший погляд кнопок та пунктів, як піти з Однокласників ніде немає. Але ця можливість є, просто розробники її досить-таки непогано сховали.

Під звий фотографією натисніть на посилання «ще» і у випадаючому меню виберіть пункт «змінити настройки».

Опустившись в самий низ сторінки клікніть по посиланню «Регламент».

Даний величезний текст, це ліцензійної угоду. Простіше кажучи правила, яких ми повинні дотримуватися користуючись соціальною мережею Однокласники. Нас цікавить посилання «Відмовитися від послуг», вона знаходиться в самому, самому низу. Знаходимо її та натискаємо по ній.

У вікні, нам потрібно вибрати причину, по якій ми хочемо віддалитися з Однокласників. наприклад, припиняю користуватися соціальними мережами, потім ввести свій пароль і натиснути кнопку «Видалити назавжди».

На цьому питання з Однокласниками закритий, так як після виконаних дій сторінка повністю видалена, з чим я вас і вітаю.

Якщо у вас виникне питання, наприклад, як видалити сторінку ВКонтакте. то на сайті є по цій темі урок. Рекомендую вивчити. Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × 1 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.