У багатьох користувачів з різних причин виникає бажання видалити свої акаунти в соціальних мережах. Одні не бажають більше витрачати свій час на флешігри, нескінченне читання статусів і роздивляння фотографій, інші — хочуть, щоб їх особисті дані більше не було видно іншим користувачам. Розглянемо, як видалити акаунт в одній з найпопулярніших соціальних мереж Росії — Одноклассниках.

Як видалити сторінку в Одноклассниках

  1. Зайти в профіль на Одноклассниках, який необхідно видалити.
  2. Опустити курсор миші в самий низ сторінки і в крайньому правому стовпці знайти посилання «Регламент»
  3. Розтринькати вниз текст ліцензійної угоди натиснути на кнопку «відмовитися від послуг»
  4. Вказати причину, по якій видаляється сторінка в Одноклассниках і ввести пароль профілю
  5. Натиснути на кнопку «Видалити назавжди»

Як видалити рекламу в Одноклассниках

Багатьох користувачів дратує реклама, яка з’являється на сторінках їх профілів. Позбутися від неї можна, встановивши розширення, що блокує рекламні оголошення. Найбільш популярними і ефективними з них є Addblock Plus і Adguard. Вони доступні користувачам всіх популярних браузерів: Opera, Google Chrome, Mozilla FireFox.

Щоб скористатися ними в Google Chrome необхідно зайти в магазин додатків Chrome Web Store, в вікні пошуку вписати необхідне назву розширення і натиснути «Безкоштовно».

У Opera для установки цих розширень необхідно клікнути на лівий верхній кут вікна браузера, в списку, натиснути на пункт «Вибрати Розширення», у вікні в рядку «пошук додатків» вписати назву необхідного розширення і натиснути «Додати до Opera».

У Mozilla Firefox достатньо натиснути комбінацію клавіш Ctrl + Shift + A, також як і в попередніх випадках, в рядку пошуку вписати Addblock Plus і Adguard і натиснути «Встановити».

Видалення даних з Однокласників

Видалення коментарів, заміток, оцінок, обговорень в Одноклассниках відбувається за одним і тим же сценарієм. Для цього необхідно просто встановити курсор на непотрібної інформації і клікнути на хрестик, який знаходиться в правому верхньому куті. Для видалення фотографії потрібно клікнути на неї і вибрати пункт «видалити фотографію», який також розташовується вгорі праворуч.

Корисні поради

Видалити сторінку в Одноклассниках можна відразу, але от номер телефону, до якого вона була прив’язана можна буде використовувати для створення нового аккаунта тільки через три місяці.

Перед тим як видалити профіль слід добре подумати, адже стрічку, особисті дані (клас, школу і т.д.), список друзів, фотографії відновити в новому акаунті буде дуже не просто.

Стерти дані можна не тільки з ПК, а й за допомогою мобільних клієнтів соціальної мережі для телефонів і планшетів. Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять − 3 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.