Створити профіль у соціальній мережі "ВКонтакте" не становило труднощів. Можна було без проблем вносити потрібну інформацію про себе, додавати до себе друзів, спілкуватися з ними і робити багато чого іншого. А видалити сторінку в контакті не так-то просто, на перший погляд. Насправді, існує не один спосіб, видалити сторінку в контакті назавжди. Розглянемо найбільш поширені варіанти.

Як видалити сторінку в контакті: способи

Почнемо з того, як видалити сторінку в контакті швидко.

Вже давно з’явилася спеціальна кнопка, яка дозволяє видалити сторінку швидко. Для цього треба натиснути «Мої налаштування» і спуститися в самий низ сторінки. Наприкінці Ви побачите посилання «Ви можете видалити свою сторінку». Пройдіть по ній. Там Вам запропонують вказати причину, по якій Ви хочете вийти, і написати прощальне повідомлення для друзів. Ви самі вирішуєте, робити це чи ні. Потім потрібно просто натиснути кнопку «Видалити сторінку».

Якщо все ж хочете на час повністю заблокувати свою сторінку і не користуватися нею, потрібно виконати ряд деяких дій. Видаліть всі свої фотографії, всі дані про себе (аж до прізвища та імені), всіх друзів, загалом, все, що можна видалити. Потім в налаштуваннях приватності виберіть для всіх граф умова «Тільки я» або «Ніхто».

Інші способи, як видалити сторінку в контакті.

Створіть новий поштовий ящик, потім зайдіть в «Налаштування» своєї сторінки. Там змініть адресу своєї електронної пошти на новий. Далі видаліть зі своєї сторінки все, що тільки можна, а після цього — той поштову скриньку, який нещодавно створили для контакту.

Повністю видалити сторінку в контакті можна, якщо стати активним спамером. Скрізь, де тільки можна, і на сторінці Павла Дурова в тому числі, розсилайте спам у великій кількості, порушуйте правила груп, лайтеся матом, як справдешній швець. У такому випадку Вас просто видалять без Вашої участі, але репутація буде вже підмочена. Тому добре подумайте, перш ніж діяти таким чином.

Спробуйте видалити свою сторінку, додавши Павла Дурова в чорний список або заблокувавши його для себе. Чорний список можна знайти в меню «Налаштування», а заблокувати Павла Дурова можна, вийшовши на його сторінку в контакті, трохи спустившись вниз і натиснувши кнопку «Заблокувати Павла».

Як видалити свою сторінку в контакті, якщо Ви не знаєте пароль, а Вас зламали і роблять з Вашої сторінкою все, що завгодно? Тут Вам допоможе друг. Разом з ним або від його імені зайдіть на його сторінку, перегорніть до кінця. Серед запропонованих опцій виберіть розділ «Допомога». Там Вам буде запропоновано ввести свою проблему в спеціальний пошук. Користуйтеся простими словосполучення з инфинитивами, які будуть висловлювати саму суть питання. Наприклад: «сторінка недоступна, на неї не увійти». Пошук видасть Вам всі можливі результати по цьому запиту. Виберіть з них найбільш підходящий і наслідуйте запропонованим інструкціям. За допомогою них Ви спочатку зможете відновити свою сторінку, а потім робити з нею все, що Вам завгодно, у тому числі і видалити.

Ось кілька способів того, як повністю видалити сторінку в контакті. Використовуйте один або відразу декілька, і тоді у Вас повинно вийти видалити сторінку. Також можна видалити сторінку з подальшим відновленням, якщо раптом Ви вирішите передумати. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шестнадцать + 17 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.