Повернутися до списку статей

Кожен водій знає, що без склоочисників або двірників неможливо утримувати лобове скло в нормальному стані під час поїздки при поганій погоді. Саме від правильного вибору склоочисників для вашого авто буде залежати якість їзди на ньому. Про те як же правильно зробити цей вибір і на що звертати свою увагу в нашій статті.

В даний час виробники прагнуть виробляти якісні й універсальні склоочисники з тривалим терміном служби. З цією метою йде повне удосконалення гумових щіток і безпосередньо каркаса утримувачів склоочисників. Прямо скажемо, що високі експлуатаційні характеристики склоочисників загалом, позначаться і на ціні.

Отже, декілька порад авто власникам про те, як же правильно вибрати склоочисники.

1. Перш за все, звертайте увагу на якість каркасів для склоочисників. Огляньте візуально, який метал використаний для даного виду каркаса. Як правило, для каркасів високої якості виробники використовують товстий метал, із застосуванням клепаних з’єднань деталей. Каркас, зроблений з тонкого металу, матиме невеликий термін служби, що в подальшому призведе до швидкого зносу склоочисників.

2. Вибір гумових щіток також повинен бути заснований на застосуванні дорогих матеріалів.

Якісні і зносостійкі щітки виготовляються з багатопрофільної, двох або тришарової гуми. Щітки, виконані з одношарової монолітної гуми, можуть у процесі експлуатації не тільки швидко зноситися, але і заподіяти явні незручності – скрипи, подряпини. Тому, перш ніж вибирати гумові щітки, огляньте їх конфігурацію і якість гуми.

3. Вибирайте склоочисники з додатковими щітками для заміни. Як правило, серйозні фірми, які гарантують високу якість, постачають все склоочисники додатковою парою змінних щіток.

4. Для того, щоб продовжити термін служби придбаних склоочисників, використовуйте спеціальне змазує засіб, який буде захищати від атмосферного впливу і опадів.

5. Вибирайте склоочисники тільки тих фірм, які надають на них повну гарантію і здійснюють гарантійний ремонт.

Ніколи не женіться за низькими цінами, інакше ви просто втратите на якості. Вибирайте склоочисники тих фірм, про які ви хоч що-небудь знаєте. При правильному і своєчасному догляді, ваші склоочисники прослужать вам довго і надійно.

Бажаємо щасливої ​​дороги і ясної погоди!

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре × 4 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...

    Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.