автор Місті в Пн 15 лютого — 17:35

Отже, ви твердо вирішили, що в щоб те не стало незабаром у вас з’явиться тхір.

І тут я думаю майже у кожного виникає питання, а як купити нормального, здорового тхора?

Такий же питання виникло і в мене. Я відразу заповзла в інет, начиталася цілу купу інформації, аж закрутилася голова І для себе я склала невеликий план з яким хотілося б поділитися з вами.

- Першим ділом обов’язково сходіть в гості до заводчику у якого хочете купити тхора.

Подивіться в яких умовах утримується ваш майбутній домочадець. Чим він харчується. Чисто чи є у нього в клітці. Потримайте його в руках. Якщо ж заводчик боїться взяти тхора голими руками, то сміливо тікайте від такого горе "заводчика". Зверніть увагу куди він ходить в туалет, чи є лоток, Якщо тхір паскудить скрізь де хоче, то в 90% випадків у вас вдома в лоток він не буде ходити і буде продовжувати вести себе так як він звик. На переучування ви витратите силу-силенну нервів і часу, і тут ще невідомо хто в підсумку переможе.

- Далі оцінимо зовнішній вигляд. Зверніть увагу на ходу тхора, чи ходить він на всіх чотирьох лапах? Чи не розповзаються Чи в сторони задні лапи? Оцініть стан зубів, чи все на місці, білі вони? принюхайтесь чи немає запаху неприємного з рота? Перевірте чи немає вошей. Дивимося на хутро, він повинен бути чистий, на дотик м’який, без лисин. Носик повинен бути як у собаки — холодний і мокрий, винятком є ​​ніс сонного тхора, він теплий.

- Поведінка тхора. Тхори дуже цікаві і люблять гратися, щось вічно нюхають, вообщем не сидять на місці, не випадково їх часто називають маленькими електровіник Якщо ж тхір млявий і його нічого не цікавлять, то можливо він хворий. Хоча потрібно не забувати про таку особливість тхора — спати в будь-якій позі і при будь-яких обставин і ще вони досить довго прокидаються. Так що оцінюйте поведінку повністю прокинувся тхора.

- Загальні спостереження і відчуття, тобто висновки.

Після відвідин заводчика, спілкування з тхором у вас складеться загальна картина, і ви інтуїтивно зрозумієте ваш це тхір чи ні. Не поспішайте відразу ж купувати тхора. Краще підіть і зберіть придане для тхора Заодно і обдумаєте все гарненько.

Удачи Вам в виборі свого улюбленця!

Звертаюся до тих, у кого вже є тхір: Поділіться і ви з нами корисними порадами, розповідями як саме Ви вибрали собі тхора, на що дивилися в першу чергу? Як дізналися, що саме цей тхір ваш?

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як вибрати няню Практичні поради

    Konstantin Yolshin, Shutterstock.com 1. Задавайте питання! Не соромлячись, задавайте вашої майбутньої няні всі питання, що цікавлять, навіть якщо на перший погляд вони здаються вам незручними. Пр…

  • Як вибрати посуд. Вибір посуду, комплект посуду, сталева посуду

    Ви вирішили оновити кухонний посуд! Як правильно вибрати, і яка саме посуд підійде саме в Вашу кухню? Насамперед, яка у Вас плита? Якщо електрична, то Вам підійде будь-який посуд, якщо у Вас плит…

  • Як вибрати тамаду

    Як правильно вибрати тамаду, який би відповідав вашим поглядам і побажанням? Як не потрапити в халепу? Розглянемо чорний список характеристик ведучих, при прояві яких треба тікати шукати нового т…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать − 13 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.