Як вибрати шубу з бобра

Шуби з бобра є не менш популярним нарядом серед російських жінок і дівчат, як шуби і кожушки з норки. Хутро бобра здобув свою популярність, завдяки своїм винятковим властивостям. Більше того, хутро бобра як не можна краще підходить до клімату середньої Росії — він здатний уберегти від холоду навіть у найлютіший мороз. Вибираючи шубу, потрібно обов’язково знати, якими властивостями володіє хутро бобра і як відрізнити натуральне хутро від підробки.

Відмінні особливості хутра з бобра

До основних характеристик хутра бобра можна віднести:

 1. Практичність. Хутро бобра відрізняється підвищеною зносостійкістю. При акуратною шкарпетці шубка може витримати від 15 до 18 сезонів. Щоб хутро бобра краще зберігався, необхідно періодично провітрювати шубу в літній період. Хорошим радою при догляді за шубою є її регулярне просушування на вулиці після літнього дощу.
 • Здатність довго зберігати тепло. Хутро бобра відрізняється м’якістю і пухнастий. Крім того, підшерсток хутра має унікальну властивість. Він зберігає тепло навіть при глибокому мінусі протягом тривалого періоду часу.
 • Вологостійкість. Така властивість хутра є особливо актуальним для мінливої ​​зимової погоди. Мокрий сніг та дощ не зіпсують шубу. Навпаки, після легкого намокання хутро стає більш пухнастим.
 • Привабливий зовнішній вигляд. Справжнє хутро бобра варіюється від світло-коричневого до темно-бурого. Прекрасні кольори хутра не залишать байдужим жодну модницю. Окрім іншого, шуби з хутра бобра дивно легені.
 • Які бувають шуби з бобра

  Щоб зробити вибір на користь шуби з бобра, визначимо основні види даного товару:

  1. Стрижений бобер. Стрижений бобер коштує дешевше, ніж щипане бобер. Його цінують за високу пластичність, зносостійкість і широку палітру кольорів (від світлих до темних). Крім того, стрижений бобер відрізняється підвищеною морозостійкістю.
 • Щипане бобер. Особливою роботою, що вимагає навичок і вмінь, а також спеціальних інструментів є вищіп хутра бобра. При виготовленні шуби використовуються тільки цільні шкурки. Тому період виготовлення однієї шубки може варіюватися від півроку до року. Тому шуби з щипаного бобра коштують дорожче.
 • Правильний вибір шуби з бобра

  Отже, ви зважилися придбати шубу з бобра. Основні моменти, на які ви повинні звернути увагу, такі:

  1. Розмір і довжина. Вибираючи шубу, ви повинні пам’ятати, що вона повинна вільно сидіти по фігурі, але не бовтатися. Під шубу ви будете одягати не тільки святкову сукню, а й светр, тому приміряючи її в магазині, потрібно одягнутися розумно. Спробуйте підняти руки і розвести їх в сторони. Перевірте, чи не тісна вам обновка в плечах.

  Фасон шуби з бобра потрібно вибирати, виходячи з фігури дівчини. Якщо дівчина висока й струнка, то їй підійде пряма шуба з поясом. На невисоких «повненьких» дівчатах краще всього виглядатиме «кльош».

 • Стрижений або щипане бобер. Перед тим, як відправитися за шубою, вам необхідно визначитися, яку конкретно модель ви хочете придбати: хутро стриженого або щипаного бобра. Щипане бобер цінується вище, виріб з цього хутра володіє незвичайною м’якістю і легкістю. Стрижений бобер нижче в ціні, однак, він більш ноский і володіє високою пластичністю.
 • Відмінність хутра бобра від іншого хутра. Вирушаючи за шубою з бобра, необхідно запам’ятати ряд особливостей, що вигідно відрізняють цей хутро від більш дешевих. Дуже часто недобросовісні продавці видають за хутро бобра менш цінне хутро нутрії. Варто запам’ятати, що хутро нутрії не такий пухнастий, як хутро бобра. Це помітно не тільки на дотик, але і на погляд.

  Спробуйте трохи струснути шубу. Якщо вона видасть бавовна або тріск, то слід знати, що виріб виконано неякісно. Шви у шуби повинні бути рівно прострочені. Якщо ви помітите, що у шуби з хутра бобра шви клени, або вони занадто великі і розповзаються, то слід пам’ятати, що це виріб виконано неякісно.

  Перевірте, чи присутні на виробі бирки. В обов’язковому порядку до шубці з бобра буде прикладена інструкція по догляду за хутром, а також сертифікат якості виробу. Добросовісний продавець зобов’язаний надати вам гарантію на виріб строком на 1 рік.

  Звернемося до якості самого хутра бобра. Відмінною особливістю хутра є те, що він абсолютно не має залисин. В обов’язковому порядку у хутра бобра є пух. Спробуйте злегка потягнути частина волосків. Якщо вам не вдасться цього зробити, перед вами якісний хутро бобра. Крім того, волоски не повинні ні обсипатися, ні ламатися.

  Хутро бобра має соковитий колір. Спробуйте стиснути частина хутра в кулак. Після того, як ви відпустите частина шуби, хутро має повернутися у свій первісний стан. Крім того, хутро не повинен злипатися.

 • Вартість шуби. Ціна на шуби бобра складається з наступних найважливіших параметрів: якість хутра бобра, фурнітура вироби, якість обробки та обробки хутра, країна-виробник. В цілому, на російському ринку шуби з бобра коштують від 30 тисяч рублів. Ціна на шубу вельми приваблива, оскільки зовні виріб схоже з норковій шубою, а варто, як мінімум, в 3 рази дешевше.
 • Придбання шуби — це подія. Така верхній одяг вашого гардеробу прослужить вам не один рік. Крім іншого, покупка шуби зажадає від вас значних грошових коштів. Тому зробивши вибір на користь придбання шуби з бобра, Ви повинні запам’ятати декілька основних правил.

  Хутро бобра дуже пухнастий, він не мнеться, не скачується. Волоски хутра не ламаються, їх практично неможливо висмикнути з виробу. Всі шви шуби повинні бути акуратно прострочені, вони не повинні бути занадто великими або клеєними. До виробу з бобра має бути додано сертифікат якості. На шубу зазвичай надається гарантія — 1 рік.

  Якщо ви вирішили придбати шубу з бобра, заздалегідь підберіть список магазинів, в яких ви могли б вибрати дане хутряний виріб. В обов’язковому порядку візьміть з собою роздруківку основних правил, як визначити якість хутра бобра. Бо безпосередньо в магазині ви можете забути щось з правил, і «недобросовісний» продавець, можливо, продасть Вам неякісний товар. Крім того, вирушаючи на придбання шуби з бобра, варто одягнутися тепліше, щоб не промахнутися з вибором розміру. Нехай придбання шуби з бобра подарує вам лише позитивні емоції. Перейти на сайт: Джерело

  Цікаве відео для вас:


  Share →

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  3 + 13 =

  Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.