Є безліч моделей парасольок: тростину, автомат, напівавтомат — кожен може вибрати, то що йому до душі. Але вибір парасольки — це дуже відповідальне заняття, якщо тільки ви не любитель ходити мокрим під дощем. Адже якщо вибрати поганий парасольку, то навряд чи він витримає навіть легкий вітерець.

Так на що ж в першу чергу варто звернути увагу при виборі парасольки?

Довжина сторін. Ніхто не любить горизонтальний дощ. Вітер несе краплі дощу вам прямо в обличчя, в той час, як парасолька, імовірно, повинен вас від цього захищати. Щоб уникнути подібного, при виборі парасольки, вам варто звернути увагу на довжину спиць і їх форму у відкритому стані: парасолька має мати куполоподібну форму. Така модель краще захищає в ветрянная погоду.

Великий або компактний. Якщо ви віддаєте перевагу носити парасольку в сумочці (щоб не забути його де-небудь), то вам краще вибирати компактний. Але парасольку у формі тростини, все ж, кращий вибір. У нього длиннее спиці, а значить він ширший у відкритому стані, що безсумнівно допоможе вам (та й вашій сумочці) залишитися сухою навіть у найсильніший злива. До того ж, під парасолькою у формі тростини можуть з легкістю поміститися двоє.

© Thinkstock

Щільна тканина. Не просто знайти хороший парасольку, який би підходив під ваш гардероб і також був зроблений з міцної тканини. Вибирайте той парасольку, яка має щільну, міцну, водовідштовхувальну тканину. Тканина не повинна виглядати так, ніби її легко відірвати від решти конструкції.

Вибір механізму. Є три види механізмів. парасольку-автомат (відкривається і закривається за допомогою кнопки), парасолька-напівавтомат (відкривається натисканням кнопки, а закривається вручну), механічний парасольку (відкривається і закривається вручну). Самим довговічним і міцним є механічний парасольку.

  • Хіт сезону: сукня з довгим рукавом

Міцна ручка. Навіть якщо ваше волосся залишаться сухим, цілком імовірно, що кілька крапель дощу знайдете свій шлях на ручку парасольки. Є всього два види ручок — гак і пряма. Тут особливу увагу слід приділити тому, яка ручка зручніше для вас, тому що, коли піднімається сильний вітер вам повинно бути легко втримати парасольку в руках.

Колір. Природно, ви не хочете, щоб ваш парасольку заблукав у море чорних парасольок, якщо вам потрібно залишити його біля вхідних дверей на роботі або в магазині. Тому не бійтеся вибирати яскраві фарби.

Всі найяскравіші та найцікавіші новини дивись на головній сторінці жіночого порталу TOCHKA.NET

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

9 + 8 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...

    Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.