Як вибрати кролика.

Вибираючи кролика слід звернути увагу на дві прості речі, які допоможуть переконатися, що ви купуєте здорова тварина. Це дуже просто і не забере у вас більше 10-ти хвилин.

Подивіться на зовнішній вигляд кролика. Він не повинен бути занадто товстим або занадто худим. На тілі не повинно бути припухлостей.

Шерсть кролика повинна бути добре доглянутою, без залисин. Подивіться наявність забруднень близько ануса, вони можуть свідчити про діареї.

Зверніть увагу на вуха, вони повинні бути рожевими, чи не червоними і без виділень. Вуха кролика не повинні бути пошкоджені.

Очі повинні бути світлими без виділень. Перевірте шерсть навколо очей на наявність вологи або слідів від сліз.

Обстежте ніс, він так само має бути чистим без будь-яких виділень.

Спробуйте поглянути на зуби, вони повинні бути прямими і не дуже великими. Так само перевірте хутро на підборідді, він не повинен бути вологим або спутаним.

Прислухайтеся до дихання тварини, воно має бути тихим і вільним.

Подивіться, як кролик рухається. Не повинно спостерігатися ніяких ознак кульгавості, скутості або небажання пересуватися.

Подивіться на оточення кролика, міститься він у чистоті, скупченість тварин у клітці збільшує стрес і хвороби.

Поспостерігайте за тим, як кролик реагує на людей. Найкраще брати кролика, який відносно спокійний при взаємодії з людиною.

Рекомендації:

Кроленята дуже милі, але й багато дорослих кролики потребують домі.

Це мудро відмовитися від хворого кролика, якщо ви не готові до витрат на лікування і можливого потрясіння, пов’язаного зі смертю тварини.

Коли ви купуєте кролика у заводчика, переконайтеся, що він приділяє увагу селекції кроликів. Цей процес повинен бути спрямований на поліпшення темпераменту і здоров’я домашніх кроликів. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × 3 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.