Регулюйте пульс за допомогою кольору. У кімнаті, де переважають червоні тони, у людини (навіть якщо у нього зав’язані очі) збільшується пульс; якщо переважають жовті тони, пульс приходить у норму, а якщо зелені — сповільнюється.

Обережно: червоний. Велика кількість червоного кольору в інтер’єрі сприяє підвищенню кров’яного тиску, прискоренню ритму дихання. Цей колір збуджує і дратує людини, причому нерідко збудження переростає в агресію. У той же час невелика кількість червоних аксесуарів додає сили.

Якщо ви вибираєте рожевий. Цей колір сприяє розслабленню, створенню легковажного настрою.

Зелений не для кабінетів. Зелений колір заспокоює, налаштовує на спокійний лад, створює позитивний емоційний настрій, знімає втому; це колір відпочинку. Під його впливом нормалізується кров’яний тиск, підвищується сприйнятливість слуху. Однак тривалий вплив цього кольору сприяє переродженню спокою в лінь і апатію, тому зелений небажаний в інтер’єрі робочих кабінетів і офісів.

Не перестарайтеся з синім і фіолетовим. Ці кольори сприяють психічному розслабленню. У той же час велика кількість синього і фіолетового пригнічує вплив на психіку, у людини навіть може розвинутись депресивний стан. (Те ж стосується і до чорного кольору.)

Багатоликий фіолетовий. Фіолетовий колір складний і багатоликий: глибокий і насичений, він пригнічує вплив на психіку; менш насичені, приглушені тони і відтінки фіолетового (від блідо-бузкового до попелястого і сіро-фіолетового) надають інтер’єру вишуканість і оригінальність.

Жовтий колір підвищує настрій. Жовтий — легкий і пестливий очей колір. Він несе в собі позитивний заряд, підвищує настрій, бадьорить і добре поєднується в інтер’єрі з іншими квітами.

Відмінний вибір — приглушений жовтий. Цей колір позитивно впливає на розумову діяльність людини, сприяє підвищенню життєвого тонусу і активізації роботи мозку, стимулює роботу органів зору та нервової системи.

Помаранчевий — колір радості. Він підвищує настрій, створює атмосферу свята.

Відтінки оранжевого. Приглушений оранжевий тон зробить інтер’єр приміщення, особливо якщо його вікна виходять на північ, більш затишним і теплим; присутність ж яскраво-оранжевого в інтер’єрі — це не що інше, як заявка на екстравагантність і оригінальність.

Глибокий блакитний. Блакитний колір створює враження глибини простору і викликає відчуття прохолоди. Він володіє заспокійливим ефектом, підвищує працездатність, дозволяє зосередитися на головному. Цей колір робить позитивний вплив на людей з підвищеною нервовою збудливістю.

Синій і темно-синій. Синій колір — символ досконалості і нескінченності, що змушує занурюватися у власні думки.

Панування темно-синього в інтер’єрі надає переважна дію на людину, в той час як блакитний і ясно-синій дають заспокійливий ефект.

Білий в інтер’єрі. Білі стіни сприймаються як чисті і невагомі, на їх фоні добре виглядає меблі з будь-якого матеріалу і будь-якого забарвлення; від картин, повішених на білій стіні, ніщо не відволікає погляду.

Стильний чорний. Чорний — дуже важливий колір в інтер’єрі. Його використання дозволяє контрастно підкреслити і виділити інші кольори, надати їм яскравість і виразність. У результаті інтер’єр приміщення набуває необхідної чіткості і стильність.

Елегантний сірий. Цей колір вважається діловим, що дозволяє налаштуватися на робочий лад, тому він буде вельми до речі в офіційній обстановці офісу.

При використанні сірого в поєднанні з іншими квітами інтер’єр офісу або робочого кабінету виглядає спокійно і діловито. У житловій кімнаті відтінки сірого, що додає іншим квітам благородство, дозволяють створити стиль витонченої елегантності.

Інтер’єр в теплих тонах. Теплі тони роблять інтер’єр приміщення більш комфортним і затишним, вони підвищують життєвий тонус і активізують розумову діяльність.

Холодна частину спектру. Холодні кольори візуально розширюють простір, діють розслабляючи і заспокійливо, але в той же час допомагають зосередитися.

Якщо вікна виходять на південь. Приміщення з вікнами, що виходять на південь, добре освітлюються, в них часто буває сонце, тому в літні місяці тут може бути дуже жарко. Колірна гамма таких кімнат повинна бути витримана в прохолодних тонах — світло-сірих, блакитних або блідо-зелених.

Якщо вікна виходять на північ. У приміщення з вікнами північній орієнтації сонце, навпаки, заглядає рідко, тому в інтер’єрі бажано використовувати теплі кольори — жовтий, теракотовий, кремовий, які створять ілюзію тепла.

Гармонійне поєднання кольорів. Гармонійне поєднання кольорів досягається шляхом урівноваження теплих і холодних тонів і узгодження між собою різних кольорів і відтінків. Наприклад, можна приглушити яскравий колір сірим або чорним або зменшити його насиченість за допомогою білого кольору. У цьому випадку поєднання густо-фіолетового і блідо-жовтого не покажеться некомфортним, навпаки, воно додасть інтер’єру, наприклад, кухні деяку екстравагантність.

Помаранчева меблі на тлі сіро-блакитних стін у кухні. Таке поєднання вийде контрастним, але не напружує, а бадьорить. Застосування пастельних тонів (прозорий пісочний і світло-блакитний) дає поєднання, від якого віє весняною свіжістю.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як вибрати інтер’єр дитячої кімнати

    Турботливі батьки, коли мова заходить про дітей, готові зробити все, щоб дитині було комфортно, весело і тепло, саме тому з особливою ретельністю підходять до облаштування дитячої кімнати. Щоб оф…

  • Інтер’єрний багет для оформлення приміщень

    Інтер’єрний багет для оформлення приміщень Деякий час тому багет використовувався виключно як оформлення для живописних полотен, зараз же в моду входить інтер’єрний багет. Виробники випускають ве…

  • Дизайн кімнати для дівчинки підлітка

    Як правильно зробити дизайн кімнати для дівчинки підлітка. Наші діти підростають і змінюються їхні пристрасті і бажання. Якщо раніше дитина задовольнявся іграшками і в свій кімнаті проводив досит…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четырнадцать − 3 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.