Щоб аксесуари для ванної кімнати дійсно її прикрашали і робили її затишною, не суперечили загальному стилю ванною, купуючи їх, обов’язково звертайте свою увагу на якість і відповідність його призначенням.

Не варто економити на килимках. Як показує досвід, більшість недорогих килимків для ванни ціною до 200 рублів не виправдовує свої очікування. Вони не відрізняються довговічністю — досить декількох прань, щоб геть позбавити його естетичного зовнішнього вигляду. А ось більш дорогий килимок легко перенесе прання, і через пару місяців вам не доведеться купувати новий.

Ванна кімната просто не може обійтися без гачків. Перед їх покупкою варто визначитися, для яких цілей вони потрібні. Приміром, повісити невеликий рушник можна і на пластиковий гачок, а ось банний халат краще вішати на міцний металевий.

Основна маса металевих аксесуарів для ванної представлена ​​виробами з хромованої латуні. Якість виробу визначається товщиною латунної трубки (тонке покриття може відколотися відразу після покупки). Іноді в якості матеріалу для виготовлення аксесуарів для ванної використовується нержавіюча сталь, яку хромують і покривають міддю. Такі вироби відрізняються більш високою якістю, ніж латунні. Зовнішній вигляд латунних і виробів з нержавійки практично ідентичний, але латунні важать більше. Знайти ідеальне співвідношення ціни-якості можна в комбінованих виробах (вставки сталеві, а власники — латунні).

Варто відзначити і пластикові аксесуари, які відрізняються своєю відносною дешевизною. Перед покупкою гарненько їх огляньте — на повехности не повинно бути ні сколовши, ні розлучень. Якщо ви доглянули виріб з комбінації декількох матеріалів, упевніться, що використовуваний метал хромований, оскільки шар позолоти швидко втратить свій вигляд.

Непогано б встановити екран під ванну. При покупці важливо упевнитися, щоб матеріал виготовлення був ДСП, MDF або дерево. Важливо оглянути не тільки зовнішню поверхню, але і внутрішню, всі кути і стики. Сколи та тріщини на захисному покритті неприпустимі. Адже потрапила на незахищену поверхню волога незабаром зруйнує всі виріб.

Купуючи полотенцесушитель зверніть увагу, чи є в наявність паспорт і гарантійний талон виробника, гігієнічний сертифікат про матеріал виготовлення рушникосушки.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 4 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.