Хвилясті папуги вкрай невибагливі і дуже витривалі. Їх широке поширення в якості домашніх птахів пов’язано з тим, що вони набагато дешевше інших видів папуг.

Якщо ви вирішили придбати хвилястого папужки, то вам будуть цікаві наступні поради:

1. Найкраще купувати молодого папугу. т.к. він зможе швидше освоїтися в новій обстановці, буде більш рухливим і веселим. Молодих папуг буде набагато легше приручити, вони швидше навчаються. Але не варто купувати занадто молодих "жовторотих" пташенят. Перш ніж стати членом вашої родини папужка повинен навчитися харчуватися без сторонньої допомоги. Але не варто купувати і занадто стару птицю.

2. При виборі хвилястого папугу в першу чергу слід звернути увагу на оперення. Воно повинно бути повним, пір’я повинне щільно прилягати до тіла папужки, а не стирчати в різні боки. Також слід звернути увагу на форму дзьоба, стан ніздрів (вони повинні бути чистими і сухими), клоаки (пір’я не повинні злипатися), лапки папуги (вони повинні бути симетричними, кожен палець повинен закінчуватися коготком). Хворі папуги часто сидять з опущеними крилами, нахохлившись.

3. Вибір кольору — це зрозуміло справа вашого смаку, але майте на увазі, що серед "мовців" хвилястих папужок найбільше зелених, хоча "говорити" можуть і папуги інших кольорів. За своїми "лінгвістичним" здібностям викликають сумніви папуги білого кольору.

4. Найбільшими мовними здібностями володіють самці.

5. Постарайтеся вибрати папужки, у якого живий і веселий погляд. швидко і уважно вивчає навколишню дійсність.

6. Якщо ви купуєте дорослого папуги, зверніть особливу увагу на повноту оперення. Деякі птахи, про які погано піклуються, набувають звичку обскубувати себе. У результаті на животі, на грудях і на спині утворюються "лисини". Змусити папужки розлучитися з цією звичкою практично неможливо.

7. Для перевезення папужок використовуються клітини з фанери або тонких дощок. Розміри такої клітини невеликі (приблизно 20 * 7 * 10см.). Не рекомендується перевозити папужок на великі відстані, не роблячи при цьому зупинок. У холодну пору року переносну клітку бажано утеплити, але не забувайте, що птах повинна чимось дихати.

Сподіваюся, тепер вибір папужки не складе вам особливих труднощів. Але ви повинні пам’ятати, що папужка вимагає особливого догляду. особливо в перші дні проживання у вашій квартирі.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

13 − девять =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.