Напевно, ви їсте в Прагу за враженнями від огляду визначних пам’яток і відвідування місцевих пивних ресторанів. Тому комфортність готелю далеко не головний критерій вибору. На що дійсно варто звернути увагу при виборі готелю в Празі?

Близькість до центру

Уявіть, прокидаєтеся ви рано вранці, виходите не поспішаючи з готелю, прогулюючись, через кілька хвилин досягаєте Староміської площі. Чи це не мрія будь-якого туриста? Однак за задоволення жити в районах Прага 1 і Прага 2 доведеться неабияк заплатити.

Тому варто знайти компромісний варіант. Вибрати готель в Празі 3 за прийнятною ціною і не витрачати час на транспорт, або влаштуватися десь у спальному районі в крокової доступності від метро або зупинки трамвая. Найбільший у світі пошуковик Kayak завжди підкаже вигідні пропозиції на готелі Праги. а наскільки компромісним виявиться вибір — вирішувати вам.

У Празі безліч кафе і ресторанів на будь-який смак. Незважаючи на це — бронюйте готель зі сніданком. З ранку треба обов’язково підкріпитися перед насиченим екскурсійним днем. А витрачати час на пошуки відповідного місця — справа невдячна. Краще не турбуватися і довірити свій сніданок готелю: заощадите час і гроші.

P.S. Для тих, хто ще не відпочивав в Європі: all inclusive відсутня повністю. Оскільки основний час турист проводить поза готелю, загальноприйнята система харчування сніданки (BB) і напівпансіон (HB). «Сніданок континентальний» представляє з себе булочку з джемом і кава (який не завжди придатний для пиття). Будьте до цього готові.

Розваги в готелі

З тієї ж причини, що all inclusive, відсутні розваги в готелі. Тому не звертайте уваги на це при виборі готелю в Празі.

P.S. Що вже говорити про розваги, коли навіть парковки у більшості готелів немає. Це для тих, хто збирається до Праги на авто.

Зірковість готелю

Зірковість готелю не грає практично ніякої ролі, тому що в готелі ви будете тільки спати. Готелі 3 * в більшості своїй цілком придатні для комфортного проживання.

В інтернеті повно сайтів з відгуками про готелі. Там можна знайти в рази більше інформації, ніж розповість будь турагнет. Але підходити до вивчення відгуків потрібно з розумом. Слід звертати увагу на адекватність того, хто пише відгук і брати до уваги мету поїздки.

А як ви вважає, на що ще варто звернути увагу при виборі готелю в Празі?

Або читайте here.

Також цiкаво

 • Як вибрати душову кабіну — огляд, поради, рекомендації

  Загорілися ідеєю поставити душову кабіну в ванній кімнаті? Не знаєте на що звертати увагу при виборі? Ця стаття і якраз для вас! Безумовно, душові кабіни за останні кілька років стали вже буден…

 • Як вибрати готель. Поради мандрівникам

  Зоряна система Природно, в першу чергу звертається увага на кількість зірок . Це загальне правило — чим їх, зірок, більше ( корон , сонечок , ключів , лун і т.д), тим вищий клас готелю. (Ми говор…

 • Як вибрати бюстгальтер під час вагітності

  Вагітність час значних фізіологічних змін у всьому організмі і тому жінці необхідно підібрати спеціальний одяг, яка, як правило, відсутня в повсякденному гардеробі. У цій статті ми зупинимо свою…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × 2 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...

  Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.