Як усунути запах котячої сечі

Живність

Запах котячої сечі різкий і неприємний. Зазвичай кішка починає ходити в туалет повз лотка або унітазу в наступних випадках: а) кішка хоче показати, що у ваших стосунках настав розлад. б) кішка хоче сказати, що ви не забираєте і не чистите її лоток. Якщо у вас британська кішка і вона ходить в лоток — то завжди тримайте для кішки два лотки: британська кішка рідко ходить по великому і маленькій справі в один і той же лоток. Так що, якщо у вашій британської кішки один лоток і він раптом виявляється повний, а ви цього не помітили, то у вас великий шанс дізнатися, що таке запах котячої сечі в несподіваному для вас місці.

Запах котячої сечі може глибоко проникати в поверхні і дуже важко виводиться. У цій статті ми розповімо як вивести запах котячої сечі з килимів та меблів.

Для того щоб вивести запах котячої сечі, насамперед треба визначити де знаходиться сам джерело запаху. Кращий спосіб — це скористатися ультрафіолетовою лампою в темряві — біологічні матеріали будуть флуоресцировать в ультрафілоетовом світлі. Хоча в зоомагазинах представлені засоби для виведення запаху котячої сечі, не всі вони однаково ефективні. Ми ж розглянемо як можна видалити запах котячої сечі за допомогою звичайної побутової хі і старомодних коштів для чищення.

Білий оцет — це перевірений часом засіб для видалення запаху котячої сечі. Приготуйте розчин з 1 частини білого оцту і двох частин теплої води. Залийте суміш в розпилювач. Спочатку видаліть стільки котячої сечі сколькосможете з помошью паперових полотнец або туалетного паперу. Потім розпорошите оцтову суміш над місцем де знаходиться котяча сеча. Якщо розпилювача немає, то можна нанести оцтову суміш ганчіркою. Залиште суміш на місці до повного висихання. Це важливий момент — якщо намагатися відразу ж змити розчин, то оцет не вступить в реакцію з компонентами котячої сечі і ваша праця буде марний. Після того як оцет висохне промийте місце за допомогою теплої води з миючим засобом.

Видалення запаху котячої сечі за допомогою перекису водню. Ще один простий спосіб як вивести запах котячої сечі: візьміть 15 мл перекису водню, дві столові ложки соди і два пшику рідкого мила для рук (можна замінити посудомоем). Змішайте компоненти в ємності і нанесіть на пляму з запахом котячої сечі. Дайте засобу висохнути і змийте теплою водою.

Якщо у вас є в розпорядженні сучасні поофессіональние миючі засоби з ферментами (наприклад використовуються для миття медичного інструментарію та обладнання) ви можете використовувати і їх за описаною вище технологією. Ферментні чистячі засоби можна застосовувати для очищення делікатних поверхонь, таких як одяг, постільна білизна.

Ніколи не використовуйте засоби з аміаком (стекломоі, засоби для очищення кухонних плит) для видалення запахів котячої сечі! Котяча сеча містить велику кількість аміаку і його запах буде стимулювати повторне сечовипускання в цьому місці! Кішка буде продовжувати мочитися в одному і тому ж місці, пок Аона відчуває запах аміаку.

Видалення запаху котячої сечі з килимів

Для чищення килимів постраждалих від кішок, промокніть пляма котячої сечі паперовими рушниками або туалетним папером. Потім покладіть паперові рушники на пляму під прес (каструля з водою) і дайте сечі вбратися в папір. Повторіть це процедуру кілька разів до тих пір, поки папір не Санет сухою. Потім застосуєте будь-який з описаний вище рецептів для видалення запаху котячої сечі. і преси. Повторіть кілька разів, а потім застосовувати будь-які плями і запах видалення продукту. Для досягнення найкращих результатів, виберіть бактеріальний / фермент очищувач, який видаляє всі частини сечі плями, а також запах. Потім очистити з чищення килимів, змийте теплою водою і насухо. Якщо пляма висохло, розвести теплою водою до початку процесу видалення плями.

Як попередити появу запаху котячої сечі в несподіваних місцях

Якщо поява запаху котячої сечі в несподіваних місцях є частою проблемою з вашою кішкою, то потрібно прийняти ряд заходів для попередження рецедивов появи запаху котячої сечі.

По-перше, покажіть кішку ветеринара: можливо, у кішки є медичні проблеми призводять до прискорене або мимовільне сечовипускання: сечокам’яна хвороба, цистит або мегаколон. Якщо лікар виключить медичні причини для існуючої проблеми із сечовипусканням, тобто несколькопростих способів для попередження появи запаху котячої сечі: можна поставити лоток в тому місці, де коша зазвичай мочиться. Інший спосіб — це поставити в цьому місці котячу їжу. Також відлякає кішку розлитий в цьому місці сік свіжого лимона. Також кішки уникають мочитися там, де лежить наждачний папір або шматочок гладкого пластика.

Буває, що кішки починають мочитися в недозволеному місці через стрес. Стрес може викликаний простим виглядом іншого тваринного або другогокота чи кішки. Спробуйте ізолювати кішку від інших тварин і подивіться на результат.

Можна спробувати купити кішці новий лоток і поставити його в іншому місці. Кішка не буде користуватися лотком поруч з місцем, де вона їсть. Таже кішці може бути неприємний конкретний тип лотка. Поощеряют кішку, коли вона робить свої справи в призначеному місці. Проста словесна ласка і кішці приємна. Також можна змінити вид наповнювача для котячого туалету — гранули можуть дратувати лапи кішки.

Якщо кішки починають використовувати як лотка рослини в горщиках, то в них потрібно покласти або соснові шишки, або апельсинову шкірку — кішки не люблять запах цитрусових.

Якщо вам ліньки прибирати за кішкою, встановіть для неї власний унітаз Cat Genie ($ 250- $ 350), підключений до каналізації.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 + 19 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.