Важливу роль при підготовці вашої земельної ділянки до будівництва заміського будинку відіграє створення повного проекту об’єкта. Цим питанням повинен зайнятися досвідчений архітектор. При цьому потрібно врахувати деякі важливі нюанси стін і покрівлі будівлі, а також внутрішнього простору будівлі. Архіважливу роль, однак, грає проробка і зведення фундаменту. Фундамент, як відомо, – основа всього будинку. Проектувати фундамент повинен фахівець найвищого рівня.

Отже, як же спроектувати фундамент будинку?

Розподіл всіх осей для створення котловану відбувається на основі плану ділянки землі для забудови. Подібний документ у будь-якому випадку вкаже на розташування майбутньої споруди перед будівництвом.

Точки прив’язки для будівництва фундаменту вибираються за допомогою спеціальної рейки, а довгим шнуром можна закріпити основні контури котловану.

Будівельна арматура може виявитися корисною для армування основи фундаменту.

Так звані турелі, як правило, потрібно розташовувати на віддалі від самого фундаменту, щоб не збити розмітку в процесі зняття шнура. Після того як контур котловану готовий, можна приступати до підготовки земельної ділянки.

Важливо повністю контролювати глибину котловану, оскільки грунт розробляється без спецтехніки. Арматура готується заздалегідь. Далі приступаємо до засипці котловану піском для зниження відсотка усадки будинку. Пісок утрамбовується віброрейкою. Сітку можна виготовити завчасно, а тільки потім опустити в котлован. Її також можна зварити вже в котловані.

Далі йде підготовка бетону. Це досить складна, але важлива частина зведення фундаменту. Слід розподілити загальне навантаження плити фундаменту, а потім і самого будинку.

Після завершення даних робіт формується система дренажу ділянки. яка допомагає уникнути затоплення підвалу. Основа з бетону обклеюється шарами гідроізоляції. Для виготовлення армировочной сітки під плиту, арматура і підстава нарізаються рівними частинами, а потім зварюються.

Важливо не забувати про те, що арматура може виступати за основу. Дана арматура буде пов’язувати підставу і цоколь в залізобетонну конструкцію. Після того як бетон застигне, конструюється і обв’язується арматурою опалубка фундаменту. Якщо ви хочете заощадити на зовнішній обробці будинку, опалубку потрібно ставити рівно.

Щоб не допустити деформацію стін після застигання бетонної суміші, поставлену опалубку потрібно зняти.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 1 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.