Як спроектувати дизайн кухні?

Робоча зона чоловіки — кабінет, робоча зона жінки — кухня, тому треба зробити все можливе, щоб це приміщення було зручно для господинь. При проектуванні дизайну жіночої "половини" необхідно враховувати наявність декількох зон:

1. Зона для зберігання продуктів, кухонних приладів, посуду, столової білизни. 2. Зона для чищення і оброблення продуктів, для миття та сушіння посуду 3. Зона для теплової обробки їжі 4. Зона для прийняття їжі.

З урахуванням цих зон планується і подальше розміщення меблів на кухні. Якщо це приміщення досить велика за розмірами, то можна вам порекомендувати острівний варіант, при якому в центрі кухні знаходиться одна з зон: це може бути або мийка, або обідній стіл.

Варіант півострова можна використовувати, якщо кухня сполучена з іншою кімнатою: їдальні або вітальні. У цьому випадку із загального кухонного ансамблю меблів виступає в центр яка-небудь частина. Часто в цій ролі виступає барна стійка, яка не тільки ефектно виглядає, але і виконує ряд функцій. По-перше, в скриньки, які знаходяться з внутрішньої сторони, завжди знайдеться що покласти. А по-друге, така стійка ненав’язливо розділяє зону прийому гостей від зони, де відбувається народження кулінарної вишуканості.

Якщо ж у вас невелике або витягнуте приміщення, то краще всього використовувати варіант, коли всі меблі вибудовується в ряд (лінійна кухня). Таким чином, звільняється простір в центрі, і зникають перепони, які могли б перешкодити вашому пересуванню по кухні.

Г-подібна (кутова) кухня. Вона призначена для невеликих площ і є ідеальною з погляду тих вимог, які пред’являють до кухонь. Подібне розташування меблів дозволяє зробити мінімальним відстань між плитою, холодильником і миттям.

Ще один вид розміщення кухонного гарнітура — П-подібне планування, при якій меблі вибудовується по периметру трьох стін.

Не забудьте і про наявність робочого трикутника: мийка — стіл — плита. Саме наявність такої "геометричної фігури" допоможе спростити процес приготування їжі і створити умови, при яких все знаходиться під рукою.

Вибір будь-якого із запропонованих варіантів залежить від ряду умов: від метражу кухні, кількості членів сім’ї і частоти вашої появи на кухні.

Перейти до каталогу товарів:

Інші питання і відповіді на цю тему:

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

9 − четыре =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.