Насамперед, потрібно підійти до цього комплексно. Але щоб не жити цілий місяць або два в салоні, варто скористатися і деякими домашніми або народними рецептами, які дозволять нігті вилікувати, зміцнити і відростити.

Відростити нігті – легко!

Напевно, всі ми грішимо тим, що за роботою недостатньо часу приділяємо догляду за собою. Звичайно, хоча б раз-два на місяць навіть сама зайнята жінка забігає в салон краси. Зачіску поправити, манікюр. І, зізнатися, такий підхід – навести зовнішній глянець, не замислюючись про стан власного здоров’я, дуже популярний. Ну колись, колись нам правильно харчуватися, дотримуватися режиму, та й на спортзал часом не вистачає ні часу, ні сил. Але парадокс в тому, що сили на турботу про себе знаходяться тоді, коли ми починаємо щось з наміченого робити. А починати все потрібно з малого. Як і догляд за своїми нігтями – з чого-небудь простого, на зразок ванночки із сіллю. Але неодмінно за наміченим планом: кожен день або раз на тиждень. А потім вже нарощувати темпи.

Що ми знаємо про нігті?

Ну, по-перше, те, що нігті складаються з ороговілого шару кератину – по суті, з відмерлого білка. Це речовина, з якої складаються і наше волосся. Нігті утворюються в так званій матриці. Від її стану залежить ріст нігтів. У нігтів теж є свій корінь, але знаходиться він нігтьової складкою. А вона розташована прямо над матрицею. По-друге, за місяць нігті відростають у середньому на 3-6 мм або 1 / 8-1 / 4 дюйма. Кажуть, що насправді нігті не дихають, не харчуються і не випаровують вологу. Але в нігтьовому ложі є кровоносні судини і ті речовини, які ми плануємо донести до нігтів, в принципі, призначені для нього.

Як же швидко відростити нігті, якщо всі ті вітаміни і мінеральні комплекси, які ми підбираємо для них, на них не діють? Приймати вітаміни всередину. Не випадково здорові нігті – показник загального здоров’я. У першу чергу, нам потрібні кальцій, цинк і залізо. І дуже важливий вітамін Д. Так як він активно виробляється на сонці, відзначають, що влітку нігті ростуть трохи швидше.

Як швидко відростити нігті вдома?

Є кілька правил, засвоївши які одного разу, ти знайдеш корисну звичку. Ну, наприклад, не можна бездумно підпилювати нігті і обкусивать щипцями кутикули до крові. Це допоможе уникнути травм нігтів і потрапляння інфекцій.

Так як структура нігтів пориста, потрібно по можливості берегти нігті від попадання побутової хімії і агресивних лаків. Краще під лак використовувати спеціальні лаки, які створять бар’єр між поверхнею нігтів і агресивним середовищем. А ось масаж з ефірними маслами дозволить їх небагато підгодувати і підлікувати. Від тих же грибків.

І ще одна корисна рада: користуватися тільки індивідуальним манікюрним набором і після кожного використання протирати його спиртом.

Нігтям, а точніше нігтьовим пластин так само необхідний масаж, щоб поліпшити кровообіг під нігтьову пластину. І робити такий масаж краще кілька разів на тиждень, і навіть щодня.

Крім масажу, поліпшити кровообіг допомагають парафінові ванночки. На водяній бані розплавляють віск або спеціальний косметичний парафін і умочують в нього кінчики пальців. Коли він охолоне, його легко зняти. Або піти іншим шляхом: змішати червоний мелений перець на кінчику ножа і дитячий крем, можна трохи підплавити суміш на водяній бані з крапелькою води і потім теплим наносити на нігтьові пластини. До речі, після таких процедур нігті легше засвоюють всілякі маски для них і креми для догляду за нігтями.

Виявляється, крім вітамінів, які ми вживаємо всередину, деякі – наприклад, вітамін Е – можна втирати прямо в нігтьову пластину. Це стимулює ріст нігтів.

І ще одне спостереження: якщо волосся і нігті здаються крихкими і сухими, в організмі не вистачає жирних кислот. Тому можеш злегка підкоригувати своє меню. До надлишкам ваги це не призведе, оскільки набираємо вагу ми не від надлишку жирів, а від надлишку цукрів і вуглеводів.

Захищай і бережи свої нігті, і вони порадують тебе красою.

Відео як швидко відростити нігті в домашніх умовах Перейти на сайт: Джерело

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 + 10 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.