Вам знадобиться

· Плед або рушник;

· Шприц із ліками;

· Ватний тампон;

· Спирт.

Інструкція

Отже, насамперед ви повинні все приготувати, щоб це було під рукою, все необхідне. Відразу необхідно набрати в шприц необхідну кількість ліків, після чого відкласти його в бік, щоб він не заважав. Для таких ін’єкцій ідеально підійдуть інсулінові шприци, так як вони більш безпечні і більше підійдуть для новачків, які перший раз роблять ін’єкції або тільки вчаться, плюс крім усього іншого, завдяки маленькій голці, такі уколи не заподіють вихованцеві травм.

Отже, коли все готово, краще заручитися чийсь підтримкою, для того щоб потримали і заспокоїли кота, тому як уколів не люблять не тільки люди, а й тварини. Помічник повинен тримати кішку за передні лапи і загривок, а ви тим часом будете робити ін’єкцію.

У тому випадку якщо вихованець занадто агресивно реагує на обмеження особистої свободи, необхідно скористатися пледом або рушником, для того щоб обмотати кішку і зафіксувати її так, щоб тільки задня лапа була зовні.

Далі вибираємо місце для уколу. Для цього необхідно візуально розділити стегно на 4 частини. Ін’єкція ставиться в праву верхню частину стегна, щодо хвоста.

Необхідно акуратно розсунути шерсть і продезінфікувати місце за допомогою ватного тампона змоченого в спирті. Тепер під невеликим кутом необхідно застромити голку і поступово вводити ліки.

Після того, як голка буде висунута, знову необхідно протерти місце ватним спиртовим тампоном. У разі якщо необхідний додатковий укол, краще всього не робити його в цей же стегно, а вибрати інший.

Після всіх маніпуляцій, необхідно приголубити свою тварину, і погодувати ласощами.

Якщо у вас смирна кішка, то ви навіть зможете обійтися і без помічника. Досить буде просто укласти вихованця на бік, однією рукою притримуючи голову кішки і її верхню частину тулуба, трохи притискаючи до поверхні, а другою рукою швидко зробити укол.

У тому випадку якщо у вас дуже велика і агресивна кішка, то краще всього не мучити ні себе ні товаришів, а відправитися до фахівця, який обов’язково впорається з цим завданням.

Бажаєте залишити коментар. Cancel reply

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як зробити коту укол

    У багатьох господарів кішок перспектива робити уколи своєму вихованцеві викликає тихий жах. Схопити улюблене істота, знерухомити його, та ще увіткнути в плоть голку здається просто звірством. При…

  • Що робити якщо на вас напала собака

    Стаття про способи захисту і ваших діях при нападі собаки. Багато людей, хто живе в місті, знають, як багато собак на наших вулицях. Народ у нас гуманний, створити спеціальний розплідник для кину…

  • Як побудувати сходи своїми руками

    Зміст статті: Будівництво сходи це дуже відповідальний момент. Адже від того, якою буде якість її виконання в цілому, буде залежати ваша безпека і безпека ваших домочадців. Сходи своїми руками це…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × три =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.