Дуже часто власники собак стикаються з проблемою, куди подіти собаку на час відпустки або відрядження. Особливо гостро це питання постає при відсутності родичів або друзів, які могли б доглянути за вихованцем під час відсутності. Але і це рішення можливо тільки в тому випадку, якщо поїздка нетривала.

У деяких містах існують так звані готелі для собак, куди господар за певну плату може віддати свою собаку. Найбільш поширеним і доступним за ціною видом транспорту для тривалих поїздок є залізничний шлях.

Пам’ятайте, що перевезення собак в поїзді — ці послуги не з дешевих. Але так як не кожна собака, та й господар, зможе пережити настільки довгу розлуку, залишається тільки один вихід — взяти чотириногого друга з собою. І, якщо було прийнято рішення брати собаку в поїздку, необхідно в обов’язковому порядку ознайомитися з умовами, як провезти собаку в поїзді.

Необхідно пам’ятати: для того, щоб уникнути проблем у дорозі, слід придбати ряд документів, а саме — ветеринарну довідку з державної ветлікарні встановленої форми і квиток на провезення собаки.

Якщо собака постійно прищеплювалася, про що повинні бути відмітки у ветеринарному паспорті, то отримати потрібну довідку не складе труднощів, в іншому випадку, можуть виникнути нерозв’язні труднощі.

Слід мати на увазі, що видана довідка дійсна протягом обмеженого терміну, як правило, 5 днів. Квиток на провезення тваринного оформляється зазвичай в день відправлення поїзда в тій же касі, де оформляється багаж понад встановлену норму, при пред’явленні квитка власника собаки.

Слід зазначити, що крім обов’язкових документів, існують ще й правила, які визначають, як везти собаку в поїзді. Насамперед, слід вивчити розклад зупинок з вказаним часом, де можна буде вивести собаку на прогулянку і для справляння природних потреб.

Але потрібно бути готовим і до того, що доведеться виводити собаку в тамбур, а потім прибирати за нею. Щоб не було ніяких претензій ні з боку провідників, ні з боку пасажирів, рекомендується придбати окреме купе. Якщо це неможливо в силу будь-яких причин, необхідно подбати про клітці (якщо вихованець невеликого розміру) або про наморднику.

Для того, щоб собака не займала місця в проходах, її можна посадити на своїй полиці, тому потрібне подбати про простирадлі або покривалі. Також, в обов’язковому порядку потрібно взяти питну воду, корм і посуд для годування собаки.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як провезти собаку в поїзді

    Як провезти собаку в поїзді Подорож з собакою громадським транспортом, в тому числі поїздом, вельми важливий захід. Тому власнику чотириногого друга, який не може розлучитися зі своїм другом на ч…

  • Як провезти собаку в літаку Правила перевозу

    При подорожі в інші країни часто виникає необхідність в тому, щоб здійснити переліт. Якщо планується подорож з собакою, важливо врахувати правила, які слід дотримати в цьому випадку. Підготовка д…

  • Як навчити собаку охороняти будинок

    Перед покупкою собаки необхідно пам’ятати, що тварина вимагає постійної уваги і турботи, тому обов’язково необхідно займатися дресируванням. Тренувати тварину можна самостійно або скористатися по…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два + 6 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.