Насправді кролик — досить кмітливе і розумна тварина. Він цілком навчаємо, що є досить переконливим аргументом для утримання звірка в якості домашнього улюбленця. Але як привчити кролика до туалету?

Вважається, що зробити це відносно просто. Як і будь-яке інше ссавець, кролик змушений справляти десь свої фізіологічні потреби, з чого випливає, що привчити кролика до лотка — завдання досить актуальна, особливо якщо врахувати, що сеча і кал звірка мають сильний запах. Кролик — тварина чистоплотное і непогано привчається справляти потреби в певному місці. Необхідно тільки мати терпіння, звірка ж не карати, а заохочувати. Нижче докладніше розповімо, як привчити нашого улюбленця до туалету.

Виховання кролика

Починаємо з того, що рухає лоток в той кут клітки, в якому кролик найчастіше відкладає горошини і мочиться. Спрацьовує прийом, коли в лоток з дна клітини підкладається обмоченная підстилка, щоб наш вихованець швидше збагнув, де тепер буде знаходитися його туалет. Після того, як кролик зробить все правильно, його слід похвалити. Як правило, вже після перших випадків вірного використання лотка, кролик починає здогадуватися, для чого, власне, ця прямокутна штука тут поставлена.

Домігшись успіху в клітці, можна починати привчати кролика до «горщика» на волі. Навіть якщо вихованець у вас один, краще мати декілька лотків, щоб розставити їх по всій квартирі, в улюблених місцях тварини. Має сенс розташуватися з кроликом десь у затишному куточку, поставити в кут лоток, покласти туди сіна і помістити тварину. Потрібно почекати, поки звір «наробить» чого-небудь в лоток, і похвалити його за це. Якщо кролик не хоче сидіти в лотку, не слід його до цього примушувати. Якщо він підмочив килим, необхідно витерти мокре місце ганчіркою, яку покласти потім в кролячий туалет. Після чого принести «винуватця», посадити в лоток і дозволити обнюхати ганчірку. Можна повторювати при цьому якісь слова, наприклад: «туалет».

Втрачені домашнім вихованцем на килимі горошини потрібно зібрати і висипати в лоток, після чого знову посадити туди тварина. Декоративний кролик туалет обнюхає, почує знайомі повторювані слова і зробить висновки. Потрібно уважно спостерігати за звіром: ледь він почне підшукувати «відповідне» місце, треба говорити «ні», піднімати кролика і садити в лоток.

Туалет для кролика корисно «оновити», поклавши в нього вже знайому тварині підстилку з клітки. Кролик її обнюхає і зрозуміє, що це його місце, і що це місце можна використовувати під туалет. Дресирування необхідно виконувати регулярно, день у день, поки звір не навчиться ходити на лоток самостійно, за що його потрібно хвалити.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як привчити кролика до туалету

    Кролики легко і швидко піддаються навчанню, ці тварини насправді неймовірно кмітливі, розумні. Тому багато хто воліє їх тримати в домашніх умовах. Власники цих милих вихованців стверджують, що пр…

  • Як привчити кролика до туалету

    Кролики легко і швидко піддаються навчанню, ці тварини насправді неймовірно кмітливі, розумні. Тому багато хто воліє їх тримати в домашніх умовах. Власники цих милих вихованців стверджують, що пр…

  • Як привчити кролика до туалету. Поради бувалих

    Лічильники Як привчити кролика до туалету. Поради бувалих Дуже значуща тема для власників домашніх тварин привчання вихованця до туалету. І декоративні кролики тут не виняток. Матеріалу вийшло…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 + 4 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.