У багатьох сім’ях обговорюється питання, чи брати домашню тварину. Найбільше хвилює питання організації правильного догляду за вихованцем і чистоти в приміщенні. Для проживаючих в приватному будинку немає проблеми з організацією туалету для кота. Зовсім інша справа — квартира.

Магазини для тварин можуть запропонувати великий вибір судочками, серед них є такі, в які потрібно насипати пісок. Є види з піддонами, які розроблені так, щоб обходитися без сипучих матеріалів. У кожного з представників котячого світу свій характер, але більшість з них віддають перевагу піску. Пропонований у зоомагазинах наповнювач для котячого туалету володіє дуже хорошими властивостями. Не дивлячись на його, здавалося б, високу ціну, він є дуже економним матеріалом. Використовувати його потрібно в невеликих кількостях і найголовніше, це економія часу на прибирання.

Якщо вибір зроблено на користь спеціального піску для котів, то привчати вихованця до порядку не доведеться. Достатньо тільки показати тварині, де знаходиться його санітарна зона. Ароматичні речовини, не доступні для людського нюху точно дадуть чотирилапих зрозуміти, що це за місце.

Для тих, хто вирішив використовувати звичайний пісок, доведеться трошки постаратися, виховуючи улюбленця. Можна наповнити чистим піском судок, встановити його в потрібному місці і показати його коту. Для цього тварина садять біля горщика, роблять спочатку своєю рукою, а потім його лапкою загрібають руху. Кмітливі коти розуміють, що від них вимагається, і дотримуються порядок.

Якщо перше знайомство з правилами вдома не увінчалося успіхом, то рекомендується зробити наступне. Карати тварину за те, що він справив нужду не там, де б це випливало, не можна. У місце, де кіт вибрав собі куточок потрібно поставити судочек. Коли прийде час вихованцеві оговтається вдруге, він, швидше за все, завітає на те ж місце. Природне бажання загарбати змусить його скористатися підготовленим піском. Після цього судок, не очищаючи, ставиться куди треба. Коту це потрібно показати. Ретельно, з сильно ароматичними засобами вимити той кут, куди «ходити не можна».

Найчастіше навіть самі нетямущі після цього вдут себе пристойно. У тому випадку, якщо кіт не погоджується з встановленими правилами, доведеться проявити терпіння. Не можна застосовувати фізичні покарання і приниження — «тикати мордою». У цьому випадку тварина може затаїти образу і почати шкодити. Якщо «апелювати до совісті кота», то результат буде позитивним. Для цього потрібно з усією серйозністю, строгістю і любов’ю багаторазово показувати, де знаходиться санітарна зона.

Представники котячого світу зазвичай охайні і доброзичливі. Туалетні проблеми виникають вкрай рідко.

Або читайте here.

Також цiкаво

 • Як привчити кішку лазити на стіл

  Як привчити кішку лазити на стіл Ах, кішки! Теплі, милі, пухнасті … Навіть найменша кішечка — закінчений шедевр, говорив Леонардо Да Вінчі. Мабуть, теж був кошколюбом. Однак, кожен, хто тримав…

 • Як привчити кролика до туалету

  Кролики легко і швидко піддаються навчанню, ці тварини насправді неймовірно кмітливі, розумні. Тому багато хто воліє їх тримати в домашніх умовах. Власники цих милих вихованців стверджують, що пр…

 • Як привчити кішку до купання

  на kitty-grand.ru Як привчити кішку до купання? Котів зазвичай не миють або миють тільки в разі потреби. Навіть спеціалізовані шампуні не надто корисні для кішок, так як змивають жирову змазку, я…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шестнадцать − 3 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...

  Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.