Незважаючи на те, що вже кілька століть поспіль кішок тримають удома як домашніх тварин, насправді це не зовсім так. Багато досвідчених кошатнікі, та й прості люди дуже часто відзначають той факт, що саме кішка є самим норовливим домашнім тваринам з усіх існуючих.

Саме вони дозволяють своєму господареві годувати себе, поїти, доглядати за собою, але найголовніше брати на руки. І ось саме руки господаря більшість кішок сприймає як найстрашніше покарання. Але звичайно здебільшого це стосується дорослих кішок, що не були привчені до рук з дитинства. У кожному разі досить часто можна почути, що кішка взагалі не дає взяти себе на руки і тому досить часто такі власники намагаються дізнатися, як привчити кішку до рук.

Відразу необхідно сказати про те, що далеко не кожну кішку можна до цього привчити. Тут все залежить від віку кішки, її характеру і виховання. якщо наприклад людині довелося взяти на виховання вже дорослого кота чи кішку і до того вона не була привчена до рук, то швидше за все привчити її вже не вдасться.

У цьому сенсі кішки мають багато спільного з дітьми. Так діти засвоюють головні моменти свого виховання до п’яти років, а кішки до року. Але знову тут все залежить лише від індивідуальних особливостей цього воістину унікальної тварини. Але все-таки є кілька способів, завдяки яким привчити кішку до рук все-таки можна.

Тільки необхідно відразу запам’ятати, що хапати кішку на руки і насильно її утримувати не можна, від такого звернення вона не тільки не звикне до ваших рук, але стане ще сильнішим їх уникати. У першу чергу не треба стразу ж прагнути брати свого вихованця на руки, для початку необхідно просто привчити її до своїх рук.

Для цього необхідно кілька разів на день злегка погладжувати її, але робити це необхідно тільки по напрямку росту вовни. Коли ж кішка звикне до поглаживаниям можна спробувати взяти її на руки, але якщо кішка буде намагатися вирватися, відпустіть її. Таку процедуру також як і погладжування необхідно проводити кілька разів на день. Варто пам’ятати про те, що привчання кішки до рук це вельми тривале заняття і квапливість тут не доречна.

Є ще один спосіб привчання. Для цього необхідно покласти на свою долоню шматочок чогось смачненького і на повній витягнутій руці подати його кішці, при цьому з’їсти вона його має саме на долоні. При кожному годуванні руку треба наближати якомога ближче до себе і намагатися другою рукою її погладити. З часом кішка звикне до рук свого господаря і цілком можливо, що навіть дозволить йому брати себе на руки. Але також потрібно пам’ятати і про те, що якщо при використанні цих способів кішка так і не дається на руки, то, швидше за все так і залишиться.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як привчити кішку купатися

    Всім відомо, що кішка страшенно не любить купатися і всіляко уникає цієї процедури, напевно, вважаючи, що сама себе вилизує досить добре. Але після дивовижних прогулянок буває іноді гостра необхі…

  • Як папуги привчити до рук Питання про птахів

    Як папуги привчити до рук? Запускайте папугу в повністю обладнану клітку. Заздалегідь подбайте про кормі, в поїлку повинна бути налита свіжа вода. У перші години не збудили птицю, нехай вона спок…

  • Як привчити до рук дегу Приручення

    У перший тиждень дегу, особливо молодим, потрібен деякий час, щоб пристосуватися до їх нового будинку, новим об’єктам, дивним запахів, незнайомим людям і процедурам. Майте на увазі, що молоді дег…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шесть + 17 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.