Головна Статті про будівництво Як прикрасити дачу квітами своїми руками: фото

Дачна ділянка можна прикрасити різними фігурками і статуетками, доріжками з піщанику, гальки, маленьким прудиком з очеретами і лататтям . але головне місце в ландшафтному дизайні та інтер’єрі по праву належить квітам. Адже як не розташуйте ви вироби в інтер’єрі вашої дачної ділянки, без квітів все буде виглядати безглуздо і понуро.

Квіти на дачі своїми руками легко буде посадити будь-якій господині. Місця для посадки ви можете вибирати виходячи з дизайну вашого ландшафту. Але потрібно враховувати деякі деталі, щоб ваша клумба була пишно квітучою і радувала вас.

Також багато що залежить від того, яка грунт на вашій дачній ділянці. Якщо грунт глинистий, то буде потрібно багато

зусиль, щоб виростити квіти на дачі. Потрібно завозити пісок, торф, компост, і чекати хорошого врожаю в перший же рік. Однак на такій землі добре ростимуть многолеткі. Це лютики, айстри, півонії, герань, флокси, примули, ехінацея і ще багато красивих рослин, придатних практично для будь грунту. Якщо ж земля на дачній ділянці хороша, то залишається тільки із сотень видів рослин вибрати ті, якими ви будете насолоджуватися кожен день.

Як відомо, квіти, як і все живе на землі, вимагають любові й уваги, і піклуватися про них потрібно постійно. Підрізати, поливати, лікувати, до кожного виду перейнятися розумінням і піклуватися про нього, як рослина того вимагає, а далі вже оформляти вашу клумбу і вази з горщиками, як душі буде завгодно. Існує багато способів оформлення клумб. Це й огородження з пластикових і скляних пляшок, і огорожі, плетені з лози. Також виготовляють різні квітники з підручних матеріалів. Головне – це вибрати потрібну колірну гамму, також створити кордону клумби, щоб уникнути розростання кольорів. Розсаджувати різні види квітів в одній клумбі теж потрібно, враховуючи всі нюанси, в залежності від того, який час року воліє чи інша рослина.

Багаторічні квіти – найкращий варіант для посадки на клумбі, так як будуть цвісти щороку і їх не доведеться постійно пересаджувати. Ну і найголовніше, потрібно ставиться до цієї тонкої і творчої роботи з любов’ю і тоді квіти, вирощені на дачі, дадуть вам бажаний результат. Посадка квітів на дачі своїми руками це найкраща робота для усвідомлення свого творчого потенціалу і втілення самих креативних ідей.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × пять =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.