Сучасні діти багато часу проводять в «чотирьох стінах». Це і необхідність вчити уроки, і прихильність до комп’ютера, і зайнятість батьків (часто з малюком просто нікому гуляти). З цієї причини батьки повинні створити дитині таку атмосферу, в якій він би відчував себе невимушено і комфортно. Велику роль у цьому відіграє те, які меблі обрана для дитячої кімнати і яким чином вона розставлена.

Основні критерії вибору меблів для дитячої кімнати:

  1. Безпека — відсутність гострих кутів, що б’ються стекол, високий рівень зносостійкості, використання при виготовленні виключно екологічних матеріалів.
  2. Відповідність росту, віком, смаком і характером дитини. У такому приміщенні малюк зможе сам діставати з полиць предмети, вмикати / вимикати світло, не боячись впасти. Крім іншого обстановка дитячої повинна надихати свого мешканця, не викликати у нього дискомфорту під час візиту друзів, а, навпаки, бути предметом гордості.

Розставляти меблі слід в залежності від її особливостей конструкції, освітлення, площі і планування кімнати, а також від потреб дітей. Стіл треба ставити так, щоб сонячне світло падало на нього з лівого боку. А ліжко не слід розміщувати біля батарей централізованого опалення.

Як обставити дитячу кімнату в залежності від її площі та кількості дітей

Якими б не були розміри кімнати, в ній необхідно зуміти розмітити по спальному місцю для кожної дитини і за індивідуальним робочому місцю. У ролі другого можуть виступати письмовий стіл чи парта (в крайньому випадку — стіл-тумба) плюс стілець. Інша корпусні меблі (шафа, комод для одягу, етажерки), і також навісні полиці, ящики для іграшок, книг і навчальних приладдя діти можуть ділити між собою.

Обставляти простору дитячу для однієї дитини зовсім не складно, адже не доведеться ламати голову над питанням, як краще розташувати меблі. Та й габарити предметів підійдуть будь-які. Але навіть у цьому випадку не варто дуже старатися, щоб кімната не виглядала захаращеною, і залишалося достатньо місця для ігор та занять фізкультурою. У великій кімнаті крім ліжка буде доречно поставити розкладні диван або крісло, які стануть ще одним місцем для відпочинку, а в разі приїзду гостей вирішать проблему з їх нічлігом.

Маленьку кімнату для однієї дитини теж потрібно обставляти так, щоб залишався вільний простір. Вирішити це питання допоможуть кутовий шафа, ліжко-горище, відкидне ліжко, розкладна меблі, відкидний столик, висувні спортивні приналежності тощо.

Або читайте here.

Також цiкаво

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четырнадцать + 14 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.