www.oka-sloboda.ru/" target ="_blank" Селище Окская слобода / a

Компанії-забудовники, які зводять селища, розраховані на широку аудиторію (економ-клас), прагнуть застосовувати технології, завдяки яким будинки стають недорогими у виробництві та в збірці. При цьому вони відрізняються гарною якістю і поступаються більш престижного бізнес-класу лише за площею будов. При цьому вигідно відрізняються в ціні.

Сьогодні журнал Metrinfo.Ru за допомогою експертів розповість про найбільш економічних способах будівництва заміських будинків.

Каркасна технологія: тепло, довговічність, екологічність

На думку Дмитра Герасимова, директора з продажу селища «Окская слобода», в сегменті економ-класу найперспективніша технологія зведення заміських будинків економ-класу — каркасне домобудівництво . В останній рік багато девелоперів почали активно будувати в своїх селищах котеджі з металевим або дерев’яним каркасом. Каркасна технологія дозволяє зводити теплі, довговічні, екологічно безпечні будинки набагато швидше, ніж наприклад з цегли. При цьому використовується для стін матеріал — OSB панелі, — економічний по вартості. «Виробники гарантують довговічність котеджу на дерев’яному каркасі — близько 40 років, на оцинкованому — до 100 років», — підкреслює експерт.

В описі технологія каркасного домобудівництва (канадська технологія) досить проста. Будується каркас, який і формує основу майбутнього будинку. Утеплювачем для стін служить мінеральна вата зі скла або з кам’яних порід. Каркас стін, балки, перекриття та кроквяні ферми виготовляються в заводських умовах. Зовні каркас обшивається негорючими цементно-стружкових плит, всередині стіна заповнюється утеплювачем.

З внутрішньої сторони передбачені пароізоляція, що запобігає зволоження утеплювача і дерев’яного каркаса випарами зсередини будинку, а також відображає ізоляція, що повертає до 90% випромінюваного тепла назад в будинок. Це дозволяє мешканцям скоротити витрати на опалення на 15% і більше.

Зовні будинку можуть бути обшиті вагонкою, сайдингом, пофарбовані фасадною фарбою, обкладені облицювальною цеглою або каменем і т.д. Тому зовні вони виглядають привабливо.

Дуже зручно, що каркасні стіни не схильні до усадки і можуть бути оброблені відразу після установки. Поверхні плит OSB, використовуваних для будівництва каркасно-панельного будинку, мають ідеально рівні і гладкі поверхні, таким чином, не потрібно їх вирівнювати під чистову обробку. Усередині стіни можна обробити гіпсокартоном, деревом, плиткою, шпалерами або пофарбувати.

Павло Пашков, провідний менеджер земельних проектів ЗАТ «Російський будинок нерухомості» повідомив нам, що в селищі «Опушкіно» (38 км. від МКАД по Новоризькому шосе) за інноваційною каркасною технологією STEEL HOUSE будуються таунхауси. Технологія дозволяє домогтися вигідної собівартості будівництва і дає можливість встановлювати по-справжньому привабливі ціни. Експерт звернув увагу, що двоповерхова секція таунхауса (розташованого в готовому престижному селищі бізнес-класу) порівнянна за ціною із квартирою тій же площі в типовому багатоквартирному будинку економ-класу в місті Істра. І навіть сама простора секція таунхауса 128 кв. м обійдеться покупцеві дешевше будь-який «одинички» в межах Москви. Площі квартир-секцій складають — 58 кв.м, 70 кв.м і 128 кв.м, а вартість такого таунхауса — від 2670000. руб.

У ціну включені внутрішня обробка «під ключ», підключення всіх комунікацій і невеликі земельні ділянки, що примикають до секції.

Дешеве дерево — таке можливо

Дерево — матеріал дорогий, але є технології його обробки, що дозволяють знизити собівартість будівництва. Детально про них нам розповів Тимур Сайфутдінов, директор департаменту заміської нерухомості компанії Blackwood.

Найпростіший варіант — це цільний брус. Його виготовляють в заводських умовах з колоди, відпилюючи чотири канти. Більш сучасний варіант — цілісний профільований брус . При його виготовленні звичайному брусу надається строго певна стандартна форма (профіль).

Однак будинки із цільного непросушених бруса вимагають великого часу на усадку, що значно подовжує період будівництва. Сухий цілісний фрезерований брус малого діаметра годиться тільки для літніх садових будиночків. Експерт звернув увагу на те, що брус має досить великий обсяг, і тому просушити його до максимально сухого стану складно. Через недотримання технології просушування, будинок може «повести», так як пересушене брус почне набирати вологу.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як побудувати в Сімс 3 красивий будинок — корисні поради гравцям

    Знаменитий симулятор Sims 3 це можливість вибрати в грі таке життя, яку ви самі хотіли б мати в реальності. Завдяки численним доповнень в ній можна стати зіркою шоу-бізнесу, подорожувати в майбу…

  • Як побудувати гарний будинок

    Сучасний ритм життя диктує потреба людини вирватися із задушливих міських квартир і побудувати комфортне індивідуальне житло . відповідає власним смакам та звичкам. У наш час мегаполіс асоціюєтьс…

  • Як обкласти цеглою будинок з бруса

    Дерев’яні будинки часто вимагають заходів, що сприяють їх збереженню та додатковому утепленню. Найбільш оптимальним варіантом як за якістю, так і за ціною фахівці вважають обкладку будинків з бру…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать + четырнадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.