Навіси — це вулична конструкція, що представляє собою дах на опорах. Незважаючи на гадану примітивність, навіс цілком справляється з функцією захисту від дощу, пилу, вітру і палючого сонця. Навіс може стати місцем збору всієї сім’ї після трудового дня або притулком для автомобіля і господарського інвентарю. Так як побудувати навіс на дачі своїми руками — завдання, посильне для будь-якого початківця майстра, то це лише підвищує популярність цієї нехитрої споруди.

Порядок ведення робіт

 1. Перед початком робіт, природно, вибирається місце. Дачний навіс може бути окремо вартим або прибудованим до будинку. На обраної для навісу території видаляються кущі, дерева та інша рослинність, майданчик вирівнюється, ущільнюється верхній шар грунту. Підготувавши підставу, можна переходити безпосередньо до будівництва.
 2. Зведення опор. Знадобляться 4 металеві труби. Під них викопуються ями в 30-40 см глибиною. Встановивши труби, слід для надійності закріпити їх бетонним розчином. До наступного етапу переходять лише після того, як бетон застигне.
 3. Пристрій покрівельної обрешітки. Найпростіший спосіб — просвердлити отвори у верхній частині труб, потім за допомогою болтів «обв’язати» дерев’яними брусами. З таких же дерев’яних рейок робиться обрешітка. Якщо майбутня покрівля планується важкої (натуральна черепиця або шифер), то доведеться відмовитися від дерев’яних конструкцій на користь зварних металоконструкцій.
 4. Покрівельні роботи. За допомогою болтів або саморізів кріпиться покрівля. Якихось принципових вимог до вибору матеріалу — ні. Це може бути і оцинкований лист, і полікарбонат, і штучна солома, і м’яка металочерепиця.
 5. Коли буде готовий дах, необхідно подбати про захист металевих конструкцій від корозії за допомогою фарби. На цьому можна зупинитися. Під навіс заносяться мангал або столик і стільці. Ґрунтовні і терплячі господарі переходять до наступного етапу.
 6. Пристрій підлоги. Для цієї мети підійде тротуарна плитка, натуральний камінь або дерев’яний настил.

Скориставшись рекомендаціями, як побудувати навіс на дачі своїми руками, можна впоратися з поставленим завданням всього за кілька днів.

Варіанти оформлення

Навколо навісу можна посадити кучеряві рослини, які обплетуть його. Добре буде виглядати плетене з сухих гілок огорожу або зелена огорожа.

Якщо навіс використовується для спільних вечерь або зустрічей з друзями, можна змайструвати, а потім розписати дерев’яні лавки. Вони збільшать число посадочних місць і стануть привабливим елементом дизайну всієї ділянки.

Або читайте here.

Також цiкаво

 • Як зробити басейн на дачі своїми руками

  Практично на всій території нашої країни влітку настає виснажлива спека. Зрозуміло, що всі в цей час мріють похлюпатися і освіжитися на сонячному морському березі, але не у всіх така можливість є…

 • Як побудувати сходи своїми руками

  Зміст статті: Будівництво сходи це дуже відповідальний момент. Адже від того, якою буде якість її виконання в цілому, буде залежати ваша безпека і безпека ваших домочадців. Сходи своїми руками це…

 • Як прикрасити дачу квітами своїми руками фото

  Головна Статті про будівництво Як прикрасити дачу квітами своїми руками: фото Дачна ділянка можна прикрасити різними фігурками і статуетками, доріжками з піщанику, гальки, маленьким прудиком з о…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 + 10 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.