Вагонка з Дуба

Як пересаджувати грошове дерево правильно в домашніх умовах

Невибаглива рослина толстянка в останні роки стає дуже популярним серед квітникарів-аматорів.

Напевно не останню роль у цьому відіграють самі різні повір’я, засновані на другому, більш відомому назві цієї рослини — грошове дерево. Багато хто стверджує, що воно сприяє у вирішенні фінансових проблем у сім’ї, та й взагалі приносить в дім удачу і благополуччя.

У міру зростання, приблизно раз на два-три роки, грошове дерево потрібно пересаджувати в горщик більшого розміру. Якщо розмір горщика обраний з запасом, то пересадка знадобиться рідше, але деякі вважають, що невелика рослина в дуже великому горщику виглядає не так красиво. Оптимальним буде горщик, діаметр якого приблизно дорівнює розміру крони дерева. Глибина особливого значення не має, оскільки коренева система толстянки має яскраво виражений поверхневий тип і глибоко в грунт не розвивається.

Насамперед, приготуйте грунт для пересадки. У цій якості можна використовувати звичайну універсальну суміш або суміш для кактусів. Втім, деякі квітникарі стверджують, що рослина в кактусная суміші не дуже стійко. Можна додати в суміш трохи піску (не більше чверті загального обсягу). На дні горщика обов’язково помістіть дренаж — невеликий шар дрібних каменів або осколків кераміки. Він буде вбирати зайву воду і не дасть коріння толстянки загнивати. Щоб грошове дерево успішно виконувало свої функції по збереженню достатку в домі, в дренаж ще поміщають декілька монет.

Пересаджувати грошове дерево слід дуже акуратно, щоб не пошкодити тендітні гілки і листя. Збережіть старий грунт на кореневій системі, а якщо виявите підгнилі корінці — обережно зріжте їх. У цьому випадку рекомендується на добу залишити дерево з відкритими корінням, щоб дати їм просохнути. Після приміщення рослини в новий горщик досипьте нової грунтової суміші.

Уважно стежте за рослиною після пересадки. У цей період толстянку краще оберігати від прямих сонячних променів і надмірного зволоження. Листя рекомендується обережно протирати вологою ганчіркою або обприскувати пульверизатором. Не ставте горщик занадто близько від опалювальних приладів, і взагалі намагайтеся не перегрівати рослина. Ідеальним місцем для нього буде відкрите повітря і тінь, наприклад, на балконі.

Після однієї-двох пересадок ви вже будете відмінно знати, як пересаджувати грошове дерево, і якщо дуже пощастить, то воно може навіть і зацвісти. Тоді вже точно ваші фінансові проблеми надовго зникнуть, чого ми щиро вам і бажаємо!

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як пересадити грошове дерево правильно

    Зміст: Рослина толстянка в народі називають грошовим деревом. За філософії фен-шуй цей квітка здатна принести в будинок багатство і успіх. Саме тому його все частіше можна зустріти на підвіконнях…

  • Як пересадити цикламен правильно в домашніх умовах

    Вагонка з Дуба Як пересадити цикламен правильно в домашніх умовах Цикламен останнім часом дуже популярний. Останнім часом його дуже часто купують як кімнатної рослини: європейський та перської. О…

  • Як прищипувати грошове дерево Магія рослин

    Як прищипувати грошове дерево? Грошове дерево вселяє в людей впевненість у завтрашньому дні, адже толстянку неспроста назвали саме так. За народними переказами, якщо рослина має пишний і квітучий…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 + двадцать =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.