Вагонка з Дуба

Як пересадити цикламен правильно в домашніх умовах

Цикламен останнім часом дуже популярний. Останнім часом його дуже часто купують як кімнатної рослини: європейський та перської.

Обидва види рослин відрізняються своїми оригінальними квітками. Перська вид цвіте взимку, в той час коли інші рослини не можуть порадувати своїм яскравим цвітінням.

Хоча рослина сама по собі немаленьке, коренева система має плоску округлу форму до 15 сантиметрів у діаметрі. Весь корінь має всього 1 точку росту, пошкодження якої неодмінно призведе до загибелі квітки.

Поливати ця квітка необхідно рівномірно, не допускаючи застою води або просушування кореневої системи. Вода, використовувана для поливу, повинна бути м’якою і відстояною, а полив проводитися тільки по краю горщика, так як вода не повинна литися в паросткової зоні. Ні в якому разі не можна лити воду на листя або в місце їх зростання.

Після цвітіння пожовкле листя необхідно видалити, але використовувати необхідно тільки пальці. Ні в якому разі не можна використовувати ножиці й ніж. Однак відкручування необхідно виробляти дуже акуратно, намагаючись не пошкоджувати паросткову зону. Після цвітіння бульбу залишається голим. У цей час полив потрібно помітно зменшити, але не припиняти, щоб запобігти пересаджування земляного кома. У період спокою найкраще поливати через піддон, а горщик слід прибрати в затінене місце.

Коли заметете, що почали з’являтися молоде листя (період червень — серпень) цикламен необхідно пересадити. А тепер про те, як пересадити цикламен правильно. Це питання хвилює багатьох, адже вже бували випадки, коли після виконання цієї процедури рослина вмирало.

Нова земляна суміш складається з листової землі, торфу, піску і перегною в пропорції 3: 1: 1: 1 відповідно. Також можна купити спеціальну суміш в магазинах типу «Тюльпан». Перед використанням найкраще землю продезінфікувати, наприклад, пропаривши її. Після пересадки цикламен виставляють на підвіконня.

Зверніть увагу, що при пересадці необхідно знати, як глибоко садити корінь. Одна третя частина або навіть половина повинна перебувати над грунтом, що добре позначиться на її цвітінні. Ця вимога має виконуватися незалежно від віку квітки, проте вік необхідно враховувати при покупці нового горщика. Так для річного рослини необхідний горщик діаметрів 7 або 8 см, 2-х і 3-х годичному — 14-15 см.

По закінченню місяця після посадки необхідно підгодувати, використовуючи рідкі удобрювати суміші.

Або читайте here.

Також цiкаво

  • Як пересадити алое правильно

    Вагонка з Дуба Як пересадити алое правильно — поради Пересадка різних рослин являє собою регулярну процедуру по догляду за рослиною. Якщо говорити про пори року, оптимально відповідного для перес…

  • Вирощування петрушки в домашніх умовах прямо на підвіконні

    Добре, коли в будь-який час року зростає петрушка на підвіконні, адже зі свіжою зеленню страви стають пахучіше, смачніше і апетитніше. Та й корисні властивості петрушки роблять благотворний вплив…

  • Пальма — догляд в домашніх умовах

    Сьогодні квітникарі виділяють кілька видів пальм, придатних для культивування в домашніх умовах. Цікаво, що ряд рослин даного сімейства не підходить для дому через нестачу освітлення. Справа в то…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 5 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.