Як освітлити волосся в домашніх умовах

Як відомо, чоловіки в більшості своїй віддають перевагу блондинкам, тому, сьогодні ми хочемо розповісти про те, як освітлити волосся в домашніх умовах.

Освітлити волосся можна двома способами:

1. Радикальний спосіб — заснований на застосуванні хімічних реагентів.

2. Щадний спосіб — увазі використання народних коштів.

Хімічне освітлення волосся

До групи радикальних засобів можна віднести практично всі існуючі фарби, адже вони включають в свій склад аміак і перекис водню, які досить сильно псують волосся і шкіру голови. Незважаючи на це, більшість жінок використовує саме цей спосіб забарвлення, адже хімічні реагенти здатні в найкоротші терміни забезпечити необхідний результат. При якісному догляді за пофарбованими пасмами негативними наслідками можна знехтувати.

Косметичні засоби для освітлення волосся підрозділяються на три основні групи:

 • Масляні кошти — гарантують знебарвлення лише на два тони, зате є самими м’якими. Часто включають в свій склад доглядають добавки.
 • Кремові засоби — найпоширеніші завдяки своїй зручності у використанні і великої ефективності. До складу входить спеціальний каталізатор для посилення знебарвлюючий ефекту. В результаті, таке кремове засіб може змінити колір на шість тонів. Так само, як і масляні містять в собі пом’якшувальні і доглядають компоненти.
 • Порошкові засоби — найрадикальніші, не містять у складі пом’якшувальних речовин і здатні сильно пошкодити волоски і шкіру голови. Контакт цих коштів зі шкірою неприпустимий, пофарбовані пасма акуратно загортаються в фольгу. Робота повинна проводитися професіоналами, використовувати порошкові засоби самостійно не можна, освітлити волосся в домашніх умовах за їх допомогою не вийде.

  Використовуючи хімічні засоби, пам’ятайте про запобіжні заходи і в точності дотримуйтесь всіх рекомендацій виробника. Перед застосуванням обов’язково зробіть тест на окремо взятій пасма волосся і ділянці шкіри.

  Освітлення волосся народними засобами

  Крім хімічних методів, існують безпечні способи, що дозволяють освітлити волосся в домашніх умовах. Звичайно, вони не так ефективні і вимагають більше часу, але при регулярному повторенні процедури, пасма здатні придбати блондинистий колір.

  Такі домашні засоби для освітлення волосся зазвичай включають в себе такі інгредієнти:

  • відвар ромашки;

   Перейти на сайт: Джерело

  • Цікаве відео для вас:


   Share →

   Добавить комментарий

   Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

   17 + 3 =

   Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

   Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.